Що не спалити волосся.

Сучасні засоби для укладання й фарбування волосся роблять їх ослабленими і млявими. Праску, фен і перекис водню спалюють пасма і міняють їх структуру. В результаті замість пишної і доглянутою шевелюри на голові красується пересушена і негарна копиця.
Інструкція
1
Щоб цього не сталося, зведіть до мінімуму використання шкідливих засобів. Пам'ятайте, що пінки, лаки і гелі висушують волосся . А вже фарби для волосся можуть легко спалити красиві локони. Не користуйтеся ними без великої необхідності.
2
Довірте фарбування волосся професіоналові. Він правильно підбере відповідний вам колір і відтінок, вибере максимально щадну фарбу і правильну технологію фарбування. Тим більше, якщо ви збираєтеся освітлити пасма, адже перекис водню, яка лежить в основі світлих відтінків, є головним ворогом здорового волосся. До того ж досвідчений майстер зможе визначити потрібну концентрацію розчину окислювача, залежну від товщини вашого волоса.
3
Якщо ви все ж зважилися змінити колір самостійно, не купуйте занадто дешеву фарбу. Віддайте свою перевагу кремоподібним засобу, а не порошковому. Перед фарбуванням Не мийте голову, щоб максимально захистити також і шкіру голови.
4
Уважно ознайомтеся з інструкцією із застосування і з точністю слідуйте їй. Спалити волосся можна навіть дорогий і делікатної фарбою, якщо тримати її на волоссі довше покладеного часу.
5
Наносите на волосся термозахисні кошти перед сушінням або випрямленням праскою. І не сушіть феном мокрі волосся - це трохи зменшить негативний вплив приладу. Краще дайте їм підсохнути природним шляхом, а потім укладіть феном, виставивши потік повітря на ледве теплу температуру.
6
Користуйтеся професійною технікою для укладки. Особливо, якщо ви любите використовувати праску. Чим більш якісне буде покриття у приладу, тим менше шкоди він заподіє вашим пасмам.
7
Наносите на волосся захисні маски і масла. Хороший ефект можуть дати не тільки дорогі засоби, але і цілком доступні, наприклад, реп'яхову, обліпихова або абрикосове масло.
Корисна порада
Якщо ви вирішили перефарбуватися в блондинку, зробіть спочатку мелірування. Завдяки ньому відсоток пошкодженого волосся буде набагато нижче.