Як пофарбувати волосся народними засобами. Як венеціанки освітлювали волосся.

Фарбування волосся хімічними фарбами поступово руйнує їх структуру, роблячи пасма слабкими і ламкими. Інша справа народні засоби! Завдяки їх використанню можна не тільки домогтися бажаного відтінку, а й зміцнити волосся , зробити їх здоровими і красивими.
Вам знадобиться
  • - ромашка;
  • - хна;
  • - басма;
  • - чай;
  • - кава.
Інструкція
1
Давні єгиптянки для фарбування сивого волосся використовували кров чорних телят, змішану з рослинним маслом. А венеціанки, щоб зробити свої волосся білявим, вимочували їх в соляних розчинах і годинами тримали на сонці. На щастя, предки-слов'яни фарбували волосся гуманнішими способами.
2
Якщо ви хочете освітлити волосся , використовуйте відвар ромашки. Для цього три столові ложки подрібнених квітів залийте окропом і дайте відвару настоятися. Через годину процідіть отриманий розчин. Втирайте рідину в волосся і потримайте півгодини. При бажанні ромашку можна навіть не змивати.
3
Популярним натуральним барвником є хна. Вона дає рудий, вогненно червоний, червонувато-коричневий кольори. Розведіть порошок хни в гарячій воді і нанесіть кашку на волосся . Залежно від того, який колір ви хочете отримати, різниться і час, протягом якого потрібно тримати хну. Якщо ви хочете рудуватий відтінок, досить буде півгодини. Для того щоб волосся придбали насичений вогненно-рудий колір, фарбу можна потримати на голові чотири-п'ять годин.
4
Поєднання хни з басмою дають різноманітні відтінки від русявого до чорного. Якщо ви змішайте рівні частини хни і басми, ви отримаєте гарний каштановий колір. Одна частина хни з двома частинами басми дає глибокий чорний, а одна частина басми з двома частинами хни - бронзовий колір.
5
Чай і кава також стануть незамінними помічниками при фарбуванні волосся. Засипте чотири чайні ложки кави в турку, налийте склянку води і кип'ятіть протягом п'яти хвилин. В отриману суміш засипте один пакетик хни і нанесіть на волосся . Через годину сполосніть волосся водою з розведеним в ній столовим оцтом (одна столова ложка на літр). Волосся придбають темно-каштановий колір. Аналогічний ефект буде, якщо ви прокип'ятіть у склянці води протягом двадцяти хвилин три столові ложки чорного чаю, а потім на півгодини ввітреться відвар в голову.