Як підняти підвіску.

Для автовласника, який вирішив збільшити кліренс шляхом підняття підвіски, необхідно мати на увазі, що дана процедура порушує регулювання світла фар, змінює положення важеля регулятора гальмівних сил на задню вісь, а також змінює кут нахилу передньої осі (кастор).
Вам знадобиться
  • - вставки під задні амортизатори,
  • - гайкові ключі на 19 мм - 2 шт.,
Інструкція
1
Щоб підняти задню підвіску автомобіля, достатньо вставити спеціальні проставки, які необхідно придбати в магазині заздалегідь. Проставка певної висоти розміщується між амортизатором і його кріпленням до задньої балці.
2
На першому етапі вивішується задня частина кузова машини. Потім за допомогою ключів відкручується болт нижнього кріплення заднього амортизатора, який витягується з кронштейна.
3
На другому етапі до кронштейну кріпиться проставка під амортизатор: скосом назад (підвіска піднімається на 55 мм), скосом вперед (підвіска піднімається на 45 мм). Після зазначеного монтажу на кронштейні проставки, до неї кріпиться задній амортизатор.
4
За аналогічною схемою виконується підйом другого заднього амортизатора.
Зверніть увагу
Виконавши підйом задньої підвіски, не забудьте відрегулювати кут нахилу світла фар, змінити положення важеля підсилювача гальмівних сил задньої осі.
Корисна порада
Болти амортизатора затягуються із зусиллям до 85 Н/м.