Як знайти щастя в житті.

Більшість людей досить часто замислюються про те, як вони живуть. Починають помічати недоліки, пробоїни в життя , після чого роблять висновок про те, що пора б їм, нарешті, знайти щастя. Натрапивши на цю думку, вони шукають способи змінити своє життя, не помічаючи того, що змінити, в першу чергу, потрібно себе.
Інструкція
1
Займайтеся тим ділом, яке вас приваблює. Невдоволення життям приносить, в першу чергу, робота, яка не дає радості і задоволення. Подумайте, чим би вам насправді хотілося займатися, що б ви хотіли дати світові. Самореалізація - найважливіша умова щастя.
2
Розставте пріоритети. Розриватися між кар'єрою і народженням малюка, а, значить, роботою і сім'єю, не сподобається нікому. Вирішіть для себе, що важливіше, що принесе велику радість, що доставить справжнє задоволення. Чи не підлаштовуватися під громадську думку, не йдіть на поводу у рідних і друзів. Це рішення лежить тільки на вас. Після його прийняття життя стане набагато простіше і приємніше, ви навчитеся розподіляти свій час на користь пріоритетного для вас моменту в життя .
3
Спілкуйтеся лише з приємними вам людьми. Не варто віддавати життєву енергію тим, хто цього не гідний. Оточіть себе справжніми друзями, тими, хто завжди вас зрозуміє і підтримає. Такі люди стануть вашою опорою і підмогою в будь-якій ситуації. Знаючи про їх існування, ви відчуєте себе впевненіше і набагато щасливіше.
4
Чи не приписуйте невдачам постійний характер. Думаючи, що розбита чашка - лише одна з низки невдач, приготованих для вас долею, ви навмисно викликав на себе майбутні промахи. Мислите позитивно. Адже це всього лише гуртка, і вона не має відношення до того, що у вас, наприклад, в цей же час розладналися відносини з бойфрендом або подругою. Далеко не у вас валиться з рук. Навчіться приймати невдачі, вчитися на них і йти далі.
5
Приділяйте час собі. Віддаючи все своє життя на благо інших, ви прославитесь в певних колах, але так і залишитеся нещасним. Незважаючи на те, що такий підхід приносить вам задоволення, постарайтеся трохи більше дбати про самого себе. Займіться тим, про що давно мріяли, відвідайте місто або країну, в яку хотіли б потрапити, купите річ, на яку ніяк не могли виділити коштів з бюджету. Іншими словами, побудьте егоїстом. Іноді це не зашкодить.
Зверніть увагу
Не прагніть стати щасливим, а просто будьте ім. Постійне бажання зробити щось для майбутнього щастя обернеться тим, що ваше життя пролетить в гонитві за мрією. Живіть сьогоднішнім днем, вмійте радіти дрібницям і сприймати їх як істинне щастя.
Корисна порада
Прийміть себе таким, яким ви є. Самовдосконалення, звичайно, - добре, але от постійна невпевненість в собі і розгляд недоліків під мікроскопом не приведуть ні до чого хорошого.