Як не зламати характер.

Сильний характер проявляється в надзвичайних ситуаціях. Щоб не зламатися під життєвими негараздами, зміцнюйте свою волю і гнучкість. Тільки таке поєднання дозволить вам залишатися собою, щоб не трапилося.
Інструкція
1
Розрізняйте ситуації, коли обов'язково потрібно відстоювати свою думку, від тих, коли це не принципово. Пам'ятайте, що іноді важливіше зберегти відносини з людьми. Буває, що простіше домогтися своєї мети, не діючи прямо або моментально. Складайте стратегію, не завжди доречна прямота. Якщо ви все будете сприймати в штики, то рано чи пізно зламаєтеся. Вчіться відпускати ситуацію, коли це припустимо.
2
Намагайтеся не приймати все близько до серця. Намагайтеся іноді абстрагуватися від проблем. Якщо виникли неприємні обставини, подивіться на них з боку. Бережіть свої нерви.
3
Перегляньте своє ставлення до життя. Якщо ви позиціонуєте себе як борця, а життя уявляєте суцільний низкою перешкод, які вам потрібно подолати поодинці, повірте, що в реальності все так і буде. Передохніте, задумайте про те, що робите, що не пропускаєте ви знаки долі, чи правильно говорите ті чи інші події. Можливо, ви бачите життя в похмурих тонах.
4
Не вимагайте від себе занадто багато. Зайва самокритичність може створити напругу, яка буде підривати вас зсередини. Оцінюйте свої можливості реально. Так, мріяти і бажати більшого корисно, але в усьому потрібна міра. Поставивши собі свідомо нездійсненні цілі, ви прирікаєте себе на неуспіх, а потім карайтесь і відчуваєте себе невдахою. Будьте добрішими до себе.
5
Робіть перерви. Швидкий життєвий темп - джерело не тільки драйву, а й великої кількості стресів. Не в якому разі не відмовляйтеся від відпустки. Вам потрібен повноцінний відпочинок, щоб відновлювати сили. Безперервне рішення проблем може призвести до того, що ви не витримаєте і зламаєтеся.
6
Навчіться вихлюпувати агресію. Чи не збираєте в собі негативні емоції. Самий конструктивний спосіб з ними розлучитися - заняття спортом. Крім того, можете виїхати подалі за місто, туди, де вас мало хто почує, набрати в легені побільше повітря і крикнути з усієї сили.