Як відремонтувати м'які меблі.

Немає нічого вічного, і навіть дорога якісна меблі схильна до впливу часу і може втратити презентабельний вигляд. Ремонт ви можете зробити самі. Оббивка м'яких меблів страждає найбільше, вона рветься, брудниться і витягується. Тому вам потрібно підібрати сучасний оббивний матеріал і перетягти диван і крісла.
Вам знадобиться
  • - обивочная тканина;
  • - біле полотно;
  • - ватин.
Інструкція
1
Підберіть тканину для майбутньої оббивки. Вона повинна бути щільною, що не тягнутися занадто сильно, мати приємну забарвлення. Тканина може бути з малюнком або однотонною. Матеріал для меблів підійде міцний, щоб оббивка не порвалася. Якщо у вас є кішка, запитаєте спеціальний матеріал, який не піддається пазурам тварини. Виберіть приємну на дотик тканина.
2
Видаліть стару оббивку, поверх кокосового волокна або кінського волоса, вам необхідно укласти шар ватину. В цьому випадку обивочная тканина не продавиться. Підійде ватин товщиною 25 міліметрів. Замість цього матеріалу можете взяти флізелін, але він виготовлений із синтетичних волокон.
3
Для початку обробіть ватином або флізеліном внутрішню сторону ручок, потім - внутрішню сторону спинки. Тепер можете приступати до обробки сидіння з основою. В цьому випадку вам буде легше натягнути обтяжку з льону, яка повинна утримувати ватин в потрібному місці. Зніміть мірку зі старою оббивки і розрахуйте витрата матеріалу.
4
Зверніть увагу на те, що за допомогою флизелина або ватину можна повністю змінити початкову форму меблів. В такому випадку мірки слід зняти не зі старою оббивки, а з обробленої ватином меблів. Перш ніж обробляти конструкцію бязью, ще раз перевірте форму і м'якість меблів, ці характеристики повинні повністю вас влаштовувати.
5
Туго натягніть лляну тканину на підкладку з ватину. На поверхні не повинно бути жодної зморшки. Задній або передній край прибийте до нижньої частини невеликими цвяхами або дужками, відстань між ними має бути шість сантиметрів. Натягніть решту оббивки з льону.
6
Зробіть викрійки для основної оббивки, поздовжня нитка матеріалу повинна проходити вздовж сидіння і спинки. Залиште на подгибку кілька сантиметрів. Обробіть всі передні кути оббивки. Щоб обробити сидіння з закругленими кутами, стежте за тим, щоб вільна частина тканини розподілялася рівномірно по обидва боки. Кінці матеріалу натягніть і прибийте дужками під поперечиною. Натягніть решту тканину на всю меблі , зайву оббивку акуратно обріжте.