Як в Скайпі шукати людей. пошук в skype.

Комп'ютерне спілкування міцно увійшло в життя сучасної людини. Адже воно дозволяє знаходити друзів і знайомих на відстані. І саме примітне, що з ними можна не тільки листуватися, а й розмовляти в режимі он-лайн. Одна з таких програм - Скайп, яка дозволяє спілкуватися з співрозмовниками також за допомогою веб-камери.
Вам знадобиться
  • - встановлений Skype.
Інструкція
1
З кожним днем користувачів Скайп стає більше, що і не дивно. Адже це - одна з небагатьох програм, що надають можливість розмовляти з співрозмовником за допомогою відеозв'язку. Перед тим як почати використовувати Скайп, необхідно встановити його на свій комп'ютер. Для цього зайдіть на офіційний сайт розробника і скачайте інсталяційний файл. Завантажте програму, дотримуючись порад майстра установки. Потім вам потрібно буде пройти авторизацію на сайті, ввівши в спеціальну форму свої дані, а також логін і пароль, які будуть використовуватися для входу на сайт.
2
Але здійснити тільки установку програму та реєстрацію на сайті мало. Ви ж збираєтеся спілкуватися, а значить, вам потрібно буде знайти в Скайпі своїх друзів і знайомих. Пошук нових контактів здійснюється так. Спочатку вам потрібно буде вивчити зовнішній вигляд програми. При огляді інерфейса особливу увагу приділіть кнопці «Додати контакт», яка розташовується в кінці списку контактів. Натисніть на неї і заповніть запропоновану форму. Для пошуку людей необхідно лише одна умова: людина, яку ви хочете знайти, повинен бути зареєстрований в Скайп.
3
Скайп виконує розшук людей за кількома параметрами: прізвища, імені, логіну в програмі, номеру телефону або електронною поштою. Введіть в форму пошуку відомі вам дані, і система видасть вам підходящі варіанти. Якщо запит виконаний правильно, і ви знайшли шуканого користувача, натисніть «Додати». Після того як ви відправите запрошення, людина, яку ви хочете додати в свої контакти, отримає про це повідомлення. Природно, що остаточне рішення - приймати пропозицію чи ні - за користувачем. Але у випадку, якщо його відповідь виявиться позитивним, він негайно з'явиться в списку ваших контактів. І можливо, дуже скоро ви почнете з ним спілкування.