Як повернути стару версію Скайпу. відновити історію skype після відкоту системи.

В останній версії Скайпу , на думку користувачів програми, є багато недоробок і невдалі смайли. Це і послужило причиною повернутися до колишньої модифікації.
Інструкція
1
Повернутися до попередньої версії Скайп одним кліком миші навряд чи вдасться, але якщо трохи поколупатися в комп'ютері, проблему можна вирішити.
2
Наприклад, скачати попередню версію програми з сайту розробника. Або, якщо ви не видалили збережений раніше інсталяційний файл, скористатися ним. Потім провести очищення комп'ютера від Скайп, тобто повністю видалити його з системи. Для цього в меню «Пуск» на робочій панелі комп'ютера знайдіть розділ «Панель управління» і перейдіть до пункту «Видалення або зміна програми». У Windows 7 він розташовується в піддиректорії «Програми та засоби». Відкрийте вікно «Видалення або зміна програми», знайдіть у списку Скайп. Клацніть на нього і виберіть опцію «Видалити».
3
Інший спосіб видалення програми - через те ж меню «Пуск». Але в цьому випадку потрібно вибрати пункт «Усі програми», у списку якого належить знайти і відзначити папку з назвою Скайп. Потім вибрати для неї дію - «Видалити». Правда, іноді в даному випадку в меню відсутній ярлик для видалення цієї програми. Тому покладатися тільки на цей метод не варто.
4
Тоді можна спробувати скористатися відкотом системи. Для цього в меню «Пуск» під «Всіх програмах» знайдіть папку «Стандартні». Відкрийте її і виберіть розділ «Службові». Двічі клікніть по цій папці і в списку, знайдіть пункт «Відновлення системи». Клацніть по цій написи і виконайте відкат системи до тієї дати, коли було проведено оновлення Скайп.
5
Після того як ви видалите останню версію програми, виконайте установку попередньої. Запустіть інсталяційний файл (у форматі .exe) і далі слідуйте підказкам програми. Після завершення процесу відкрийте Скайп і введіть для входу свої облікові дані. Для зручності користування програмою поставте позначку в полі «Зберегти пароль». Це дозволить надалі не витрачати ваш час на введення після кожного запуску Скайпу ваших логіна і пароля.