Як вигідно покласти гроші в банк. Як відкрити особистий рахунок в ощадбанку.

Гроші на банківському рахунком не тільки служать своєрідною подушкою безпеки у випадках, коли власник виявляється у фінансовій ямі, але можуть бути відкладені на перспективу. Чим вигідніше банківські умови, тим швидше зростає обсяг фінансів на рахунку.
Інструкція
1
Вибирайте банківські пропозиції з високою процентною ставкою, оскільки від неї залежить швидкість збільшення суми вкладу. Водночас слід з усією ретельністю перевіряти варіанти, де ставка значно перевершує середній рівень. Завищені відсотки пропонують банки, які мають проблеми із залученням капіталу або попросту не цілком чесні банки, забрати кошти з яких може виявитися досить скрутним.
2
Користуйтеся послугами тільки великих банків, давно працюють у цій сфері і підтвердили надійність. Вигода від високих ставок, заявлених конторами-одноденками, підчас обертається втратою грошей. Вам вдасться перевести в готівку рахунок, якщо на ньому було не більше 700 тис. Р. - Саме така сума вкладу гарантовано повертається власнику державою у випадку банкрутства банку.
3
Зберігайте гроші на банківському рахунком в декількох валютах. Наприклад, можна поділити фінанси на три частини: євро, долари і рублі. Це дозволить як збільшити шанси на отримання додаткового прибутку, якщо курс на якусь валюту стане більш вигідним, так і уникнути втрати грошей на депозиті, якщо вони зберігаються, наприклад, тільки в американських доларах.
4
Користуйтеся таким варіантом банківського вкладу, який передбачає так звану капіталізацію відсотків. В цьому випадку відсотки будуть періодично додаватись чи не до початкової суми, а до всього обсягу вкладу. Якщо покладете 100 тис. Р. на звичайний депозитний рахунок зі ставкою 3%, сума буде щорічно збільшуватися на 3000 р. Тоді як 3% на рахунку з капіталізацією через рік будуть вираховуватися вже не від 100 тис., А від 103 тис. Р. Найбільш вигідно можна покласти гроші в банк, скориставшись варіантом депозиту, перерахування відсотків на якому відбувається не раз на рік, а щомісяця.