Як перевірити клапани. Як зрозуміти прогорів клапан чи ні.

Температурний нагрів будь-яких деталей, виготовлених з металу, веде до їх розширення. Впливу температури схильні також і деталі газорозподільного механізму двигуна внутрішнього згоряння. Для компенсації подібного впливу, конструкторами передбачається теплової зазор між клапанами і кулачками распредвала.
Вам знадобиться
  • щуп для виміру зазору клапанів
Інструкція
1
Від правильно виставленого зазору клапанів залежить стійка робота двигуна. А в тих випадках, коли на працюючому в холостому режимі двигуні чується сторонній шум, зникаючий при збільшенні частоти обертання коленвала, необхідно виконати перевірку зазорів між кулачками распредвала і стержнями клапанів.
2
Перевірка зазначених параметрів проводиться тільки на холодному двигуні. В ході попередньої підготовки знімається клапанна кришка, розташована на голівці блоці циліндрів.
3
Далі колінвал встановлюється в «Верхню мертву точку» першого циліндра. Орієнтуватися можна по розташуванню «бігунка» переривника-розподільника, який при цьому, також повинен вказувати на контактну клему першого циліндра двигуна.
4
Якщо все зроблено правильно, то пара клапанів першого циліндра буде повністю закрита. Щупом на 0,2 мм перевіряється зазор впускного клапана, а щупом на 0,35 - випускного. Збільшений зазор випускного клапана по відношенню до зазору впускного - не випадковий. Пов'язано це з тим, що відпрацьовані гази, що випускаються клапаном, володіють високою температурою, які сильніше розігріває зазначену деталь. Що веде до більшого її розширення.
5
Перевіривши зазори клапанів першого циліндра, колінвал провертається на 180 градусів. Після чого перевіряються зазори клапанів другого циліндра.
6
Потім перевіряються клапани третього і четвертого циліндрів.
7
У разі виявлення невідповідності зазорів між клапаном і кулачком распредвала - вони регулюються.