Як у фотошопі додати картинку.

При створенні колажів в графічних редакторах одна з найбільш частих операцій, виконуваних дизайнером, полягає в добуванні і вставці фрагмента одного зображення в інше. Найчастіше потрібно просто додати картинку в композицію. Зробити це можна в Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - два файли з зображеннями.
Інструкція
1
Завантажте в Adobe Photoshop файл з основним зображенням. Для цього виберіть в розділі File головного меню додатка пункт "Open ...", "Open As ...", натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + O або Ctrl + Alt + Shift + O. Відобразиться діалог. Перейдіть в ньому до потрібного носію, а потім і до директорії з файлом. Виділіть файл у списку. Натисніть «Відкрити».
2
Відкрийте в редакторі картинку , яку необхідно додати. Проведіть дії, аналогічні тим, які були описані в першому кроці.
3
Скопіюйте додається картинку в буфер обміну. Перейдіть у вікно з потрібним зображенням. Виділіть весь вміст яку переносять картинки. Для цього в головному меню програми розгорніть розділ Select і виберіть пункт All. Також можна скористатися клавіатурним скороченням Ctrl + A. Виберіть пункт Copy в меню Edit або натисніть Ctrl + V на клавіатурі для копіювання виділеної області в буфер.
4
Додайте картинку в новий шар першого документа. Переключіться в потрібне вікно. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + V або в головному меню в розділі Edit виберіть пункт Paste.
5
Скорегуйте положення і розмір доданої картинки, якщо це необхідно. Натисніть Ctrl + T або в меню Edit виберіть пункт Free Transform. Натисніть кнопку Maintain Aspect Ratio, розташовану у верхній панелі, якщо необхідно зберегти пропорції зображення в процесі трансформації. Мишею переміщайте краї і кути рамки, що з'явилася для зміни розміру картинки та її повороту. Використовуючи внутрішню область, зображення можна рухати.
6
Здійсніть збереження отриманої картинки. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + S або розгорніть в головному меню розділ File, а потім клацніть по пункту "Save As ...". У списку Format діалогу Save As зробіть поточним пункт, відповідний цільовим формату зберігання даних зображення. Перейдіть в директорію, куди потрібно зберегти файл, введіть його ім'я. Натисніть кнопку «Зберегти».