Як вставити картинку в Яндекс. Як розмістити картинку в Яндексі.

« Яндекс » - це не тільки пошукова система. Це ще й відмінний, різнобічний сервіс з музикою, картинками і багатьма іншими корисними речами. Наприклад, на « Яндекс » можна завантажувати свої фотографії і ділиться ними з іншими користувачами інтернету.
Вам знадобиться
  • - реєстрація в «Яндексі»;
  • - фотографії для завантаження.
Інструкція
1
« Яндекс . Фотки »- один з надійних сервісів, що має ряд переваг, у числі яких - його простота, доступність і російський інтерфейс. Щоб ним скористатися, необхідно зареєструватися на сайті. Втім, якщо у вас вже є на « Яндекс е» свою поштову скриньку, то його облікові записи можна використовувати і для входу в « Яндекс . Фотки ». У даному випадку реєстрація аккаунта не буде потрібно.
2
Перейдіть в « Яндекс . Фотки »за адресою http://fotki.yandex.ru/або виберіть відповідний розділ (« Фотки ») в своїй поштовій скриньці, попередньо натиснувши кнопку« Ще ». Опинившись на сторінці з фотографіями, знайдіть у верхньому лівому кутку, під панеллю управління, кнопку «Завантажити фотки». Натисніть на неї і перейдіть на наступну сторінку. Тут вашій увазі буде запропоновано ознайомитися з користувальницькою угодою сайту. Щоб продовжити завантаження зображень, вам потрібно буде погодитися з його умовами. І тільки після цього ви зможете перейти до наступного кроку - додаванню фотографій в проект.
3
Виробляти завантаження зображень можна по одній, що найбільш переважно при поганому інтернет-сигналі. Для додавання одночасно декількох зображень скористайтеся посиланням з написом «Вибір способу завантаження». Виберіть найбільш бажаний для вас: за допомогою браузера, по одній фотографії або з мобільних « Яндекс . Фоток ». Після цього клікнути на кнопку «Додати фото» і вкажіть їх місце розташування: папку комп'ютера або один з ваших альбомів на « Яндекс е». Також ви можете додавати зображення з сервісів «Мої фотки», «Моя сторінка», «Мій щоденник», «Мої відео», «Мої бажання».
4
Відзначте потрібні зображення та натисніть «Відкрити». Після цього ці фотографії опиняться на сторінці завантаження. Ще раз перевірте правильність вибраних зображень. Якщо якась фотографія випадково потрапила в завантажені, видаліть її, натиснувши на червоний хрестик.
5
Потім вкажіть альбом, в який слід помістити фотографії (при необхідності ви можете створити новий), і натисніть «Завантажити фото». Якщо ви не оберете альбом, ваші зображення збережуться за замовчуванням в «нерозібраних».