Як виставити запалювання на урале. Як вистовлять запалювання на мотоциклі урал.

Правильно виставлене запалювання на мотоциклі сприяє ефективній його експлуатації. Грамотне регулювання підвищує потужність двигуна і швидкість руху, а також дозволяє економити паливо. На більшості нових мотоциклів «Урал» встановлюється сучасне безконтактне запалювання. Старі моделі також можуть бути переобладнані під даний тип запалювання, яке полегшує процес регулювання.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - гайкові ключі;
  • - контрольна лампа;
  • - газетний лист.
Інструкція
1
Встановіть колінчастий вал в положення, відповідне верхній мертвій точці на такті стиснення першого циліндра. Орієнтуйтеся при цьому на довгу мітку, наявну на коленвале. Переконайтеся, що контакт ротора розташований навпроти внутрішнього контакту кришки. Цей контакт повинен бути з'єднаний проводом зі свічок першого циліндра.
2
У тому випадку, якщо розподільний пристрій встановлювалося на двигун після його ремонту, виверніть свічу першого циліндра. Отвір закрийте зробленої з паперу пробкою. Почніть обертати колінчастий вал, поки повітря не виштовхне пробку з отвору. Цей момент вказує на початок такту стиснення у відповідному циліндрі.
3
Ослабьте кріплення мікропроцесорного блоку, щоб він міг обертатися. Проверніть блок проти годинникової стрілки до упору.
4
Відшукайте на маховику спеціальну мітку і вставте її з центральною міткою двигуна мотоцикла. Одна мітка зазвичай позначається літерою «B» (верхня мертва точка), а інша - літерою «P» (раннє запалення).
5
Переконайтеся, що в систему запалювання і на мікропроцесорний блок подається харчування, що можна перевірити по світлодіодним лампочці.
6
Повільно повертайте блок і визначте момент, коли контрольна лампочка згасне. Тепер надійно затягніть кріпильні болти.
7
Після закінчення регулювання уточніть настання моменту запалювання на досвіді. Використовуйте для цього контрольну лампочку, замикаючи контакти. При правильно виставленому запалюванні лампочка буде загорятися й гаснути при повороті колінчастого валу.
8
При виставленні запалювання, що має контактну схему, спочатку перевірте і відрегулюйте зазор між контактами переривника (він повинен бути рівний приблизно 0,5 мм). До клеми низької напруги котушки приєднаєте контрольну лампу; другий дріт від лампи прикріпіть до «маси».
9
Тепер проверніть колінчастий вал до збігу міток на маховику і картері двигуна. Обертайте корпус переривника, попередньо послабивши кріпильні гвинти. Коли контрольна лампа спалахне, надійно зафіксуйте корпус переривника. Вимкніть контрольну лампу.
Якщо ваш мотоцикл не заводиться або працює неправильно, то можливо причина полягає в невірно виставленому запалюванні. Даної проблеми слід приділити особливу увагу.
Інструкція
1
Відразу варто відзначити, що генератори «Г-401», «Г-411», «Г-421» мають механічну систему запалювання. Для виставлення запалювання необхідно правильно відрегулювати зазор між контактами запалювання. Врахуйте, вам також доведеться одночасно регулювати абрису.
2
Особливу увагу варто приділити регулюванню зазори в переривнику. Для цієї мети проверніть ротор ключем на десять у таке становище, в якому зазор буде найбільше. Після цього послабте гвинт, який скріплює контактну стійку з кришкою. За допомогою викрутки поверніть ексцентрик в таке положення, щоб зазор між контактами був близько 0,4 мм. Для роботи краще всього заздалегідь придбати спеціальний щуп. Товщина його становить 0,45 мм. Він повинен бути трохи затиснутий контактами.
3
Якщо ви є досвідченим водієм, то можете зробити регулювання зазору прямо на заведеному двигуні. Для цього повільно повертайте викруткою ексцентрик. Визначте такий зазор, при якому обороти двигуна будуть найбільшими при статичному положенні ручки газу. Після цього потрібно добре затягнути гвинт контактної стійки. Зазор при подальшій їзді не повинен самостійно змінюватися.
4
Після установки зазору в переривнику необхідно встановити поршень у верхню мертву точку, а потім повернути його назад на 3 мм. Для зручності ви можете вставити в отвір головки циліндра викрутку. Провертання можна здійснювати тим же ключем на десять. Врахуйте, поршень повинен зупинитися в положенні 3 мм до ВМТ по руху від ВМТ.
5
Замість викрутки ви можете скористатися мікрометром, який має годинну голівку. Також добре для цієї мети підходить штангенциркуль, що має певний глибиномір. Відпустіть болти статора і почніть провертати його таким чином, щоб у переривнику почали відходити один від одного контакти, тобто розмикатися.