Як кріпити наличники. Як закріпити наличники з дерева.

Головне призначення дверних наличників - приховати похибки, що виникли при установці дверей. До того ж вони надають всій конструкції закінчений вигляд. Якщо ви вирішили встановити нові двері, то вам обов'язково доведеться вирішувати, яким способом ви будете кріпити лиштви .
Вам знадобиться
  • - фінішні цвяхи;
  • - рідкі цвяхи;
  • - бокорізи;
  • - воскової олівець;
  • - саморізи;
  • - свердло по дереву діаметром 6 мм;
  • - лиштви на засувках.
Інструкція
1
Широко використовуються чотири способи установки. Кріплення фінішними цвяхами має деякі переваги. Вони полягають в тому, що при бажанні ви легко можете зняти лиштва і так само легко встановити його назад. Для роботи використовуйте цвяхи зі сплющеної капелюшком, діаметром не більше 1,4 мм і довжиною 40 мм. Для зручності установки заздалегідь підготуйте отвори в наличнику на відстані 50-75 мм один від одного. Вбийте цвяхи, а капелюшки «відкусите» бокорезами або замаскуйте восковим олівцем під колір лиштви.
2
Наступний спосіб кріплення - використання рідких цвяхів. Це можливо у випадку, якщо стіна, на яку кріпиться лиштва, має ідеально рівну поверхню, а сам він зроблений з МДФ. Нанесіть рідкі цвяхи на тильну частину. Притисніть до стіни. Зніміть. Почекайте 1-2 хвилини. Наклейте на те ж місце. Зафіксуйте паперовим скотчем. Перевага методу в тому, що лицьова частина лиштви залишається неушкодженою. Однак при необхідності зняти його буде дуже складно.
3
Використання саморізів - мабуть, найзручніший спосіб кріплення. Перед установкою на лицьовій частині лиштви просвердлите невеликі поглиблення. Тепер капелюшки саморезов не виступатимуть над його поверхнею. Використовуйте для цієї мети свердло діаметром 6 мм. Можна підібрати відповідні за кольором декоративні капелюшки і наклеїти їх на місця кріплення. Для роботи використовуйте саморізи по дереву довгою 2-2,5 см.
4
Наступний спосіб - установка лиштви на засувках. Г-подібний або, як його ще називають, лиштва з «дзьобом» кріпиться дуже просто. Його виступає частина вводиться в спеціальний паз і замикається. Основний мінус такого кріплення в тому, що оскільки лиштва зроблений з МДФ, при частому знятті він може расслоиться. Місце стику руйнується. Встановити наличник на колишнє місце можна тільки за допомогою клею. Це погіршує зовнішній вигляд, та й зняти його наступного разу буде вельми проблематично.