Як зняти обмежувач.

Обмежувач , установлюваний на дверях салону автомобіля, служить для запобігання їх надмірного відкривання, а також фіксує відкриті двері в двох положеннях: номінальному і максимальному - що допомагає зберегти цілісність дверей.
Вам знадобиться
  • - пасатижі,
  • - гайковий ключ на 10 мм.
Інструкція
1
У тих випадках, коли обмежувач через несправність вийшов з ладу, при необережному відкриванні дверей велика ймовірність, що зовнішня облицювання дверей буде пошкоджена. І якщо описувана несправність виявлена, то власнику в обов'язковому порядку необхідно в найкоротший термін її усунути.
2
Демонтаж пристрою з обмеження максимального відкривання дверей забирає у ремонтника не більше тридцяти хвилин часу. В ході підготовки до зняття обмежувача, необхідно попередньо демонтувати обшивку, встановлену на внутрішній поверхні дверей.
3
Далі з відкритою двері від'єднується від стійки пружинні тяги обмежувача, які стискаються пассатижами, витягуються з місць кріплення і відводяться в сторону.
4
Після чого за допомогою гайкового ключа на 10 мм на ребрі двері откручиваются два болта. Звільнивши обмежувач від кріплення, він знімається в усередину двері.
5
Все подальші дії по збірці двері виконуються в зворотному порядку.