Як відкрити вікно завантаження.

Якщо ви не можете знайти скачаний з інтернету файл, не хвилюйтеся. Ця проблема вирішувана. Адже відновити шлях до шуканого об'єкту можна з папки завантажень, яка є в кожному браузері.
Вам знадобиться
  • - встановлений на комп'ютер інтернет-оглядач: Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox.
Інструкція
1
Усі дані про збережені документах, музиці, зображеннях і відеофайлах знайти в браузері досить легко. Головне - знати, де шукати. А це, як правило, не представляє особливих проблем. Для пошуку інформації про проведені загрузках досить зайти у відповідний розділ вашого оглядача.
2
А тепер про все по порядку. Браузер Internet Explorer відомості про всі загрузках зберігає в спеціальному розділі. Перейти до нього можна двома способами. Клікнути по піктограмі налаштувань оглядача - вона зображується у вигляді шестерінки - і вибрати у випадаючому вікні пункт «Переглянути завантаження » або для швидкого доступу використовувати поєднання клавіш Ctrl + J. В меню «Сервис» (він розташовується під червоним хрестиком, що використовується для закриття браузера), що містить папку завантажень, також можна зайти за допомогою клавіш. Для цієї мети потрібно натиснути Alt + X. Після того як на наступній сторінці відкриється вікно завантажень, ви зможете знайти потрібний об'єкт (у графі «Ім'я») і шлях його збереження. Місце розташування файлу буде вказано у стовпці «Розташування».
3
В «кульгавою» (Google Chrome) вікно завантажень відкривається також з меню налаштувань. Перехід до нього здійснюється шляхом натискання лівою кнопкою миші на знак-піктограму у вигляді гайкового ключа. Клікніть по картинці і знайдіть в відкрилася панелі розділ «Завантаження». Для перегляду даної папки потрібно натиснути на відповідний напис або одночасно натиснути на клавіатурі Ctrl + J. Відкривши даний розділ, ви зможете переглянути всі вироблені завантаження і папку, в яку були збережені викачані з інтернету файли.
4
Все гранично просто і в браузері Mozilla Firefox. У ньому вам потрібно буде на робочій панелі знайти і відкрити розділ «Інструменти». Першою в списку опиниться шукана папка - «Завантаження». Щоб її переглянути, також можна скористатися кнопками клавіатури Ctrl + J. Після цього в новому вікні буде представлений список виконаних завантажень, в якому будуть вказані ім'я файлу і дата його збереження. Клікнувши правою кнопкою миші на потрібний об'єкт, ви можете вибрати необхідну для нього операцію: відкрити файл, відкрити містить його папку, а також перейти до сторінки завантаження зазначеного документа, копіювати його посилання на завантаження, видалити файл. Виділивши всі завантажені файли і вибравши опцію «Видалити», ви повністю очистіть вікно завантажень.
5
Аналогічні дії для пошуку завантажених файлів і в інших інернет-браузерах. Принаймні, клавіші Ctrl + J діють завжди.