Як автоматично налаштувати інтернет в телефоні. Як зберегти налаштування мтс інтернет.

Всі оператори великої трійки (МТС, Білайн, Мегафон) пропонують своїм абонентам опцію автоматичної настройки телефонів для виходу в інтернет . Як приклад розглядаються послуги оператора МТС.
Інструкція
1
Скористайтеся найбільш легким способом отримання автоматичних налаштувань для виходу в інтернет . Для цього просто наберіть на телефоні короткий номер 0876 і дочекайтеся завершення повідомлення автоінформатора. Дзвінок є безкоштовним. Повідомлення з автоматичними налаштуваннями для виходу в інтернет буде доставлено не більше, ніж через десять хвилин. Зверніть увагу на те, що подібний метод призначений тільки для WAP GPRS.
2
Автоматичне налаштування Internet GPRS може бути здійснена користувачем при відправці SMS-повідомлення на короткий номер 1234. Змістом такого повідомлення має бути одне слово - internet. Отримання відповідного повідомлення з автоматичними налаштуваннями займе не більше десяти хвилин.
3
Зверніть увагу на те, що деякі старі моделі телефонів не підтримують функцію автоматичної настройки виходу в інтернет , хоча і можуть використовувати Internet GPRS. Окремі моделі можуть володіти тільки функцією WAP GPRS.
4
Існує і абсолютно універсальний метод автоматичної настройки виходу в інтернет , відповідний для абонентів всіх операторів. Для того щоб скористатися даною послугою, необхідний комп'ютер з доступом в інтернет . Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в розділ «Усі програми». Запустіть використовуваний браузер і надрукуйте в текстовому полі адресного строкіhttp://mobile.yandex.ru/tune.xml.
5
Заповніть спеціалізовану форму на сторінці. При цьому необхідно вказати: - оператора мобільного зв'язку; - модель мобільного телефону; - свій номер.После цього натисніть кнопку «Отримати настройки через СМС» і дочекайтеся отримання повідомлення. Збережіть отримані настройки для автоматичного виходу в інтернет .
6
При неможливості використання всіх перерахованих вище методів, рекомендується звернутися в найближчий салон стільникового зв'язку, де консультанти безкоштовно виконають операцію настройки доступу в інтернет та отримання ММС.