Як бути, якщо забув код розблокування на телефоні. Як дізнатися пароль блокування телефону самсунг.

Сучасні мобільні телефони мають функцію блокування, що не дозволяє використовувати апарат у разі його втрати або крадіжки. Для зняття блокування необхідно ввести код, який знає тільки власник телефону. Але іноді виходить так, що він сам забуває код доступу.
Вам знадобиться
  • - утиліти розблокування;
Інструкція
1
Конкретний алгоритм розблокування телефону залежить від його моделі. Наприклад, якщо ви користуєтеся телефоном Sony Ericsson, то вам допоможуть спеціальні програми для розблокування: Ultimate unlocker і Sony Ericsson S1 Flasher & Unlocker. Встановіть одну з програм на комп'ютер, підключіть телефон входять до його комплект кабелем до USB-роз'єму. Коли операційна система «побачить» телефон, запустіть програму, виберіть у її меню потрібну опцію і розблокуйте апарат.
2
Для розблокування телефонів Nokia скористайтеся утилітою MyNokiaTool. Врахуйте, що на комп'ютері повинна бути встановлена програма Nokia PC Suite, зазвичай вона поставляється на компакт-диску в комплекті з телефоном. Якщо програми немає, її можна скачати за цим посиланням: http://www.nokia.com/ru-ru/support/downloads/.
3
Після установки Nokia PC Suite підключіть телефон, Windows повинна визначити його. Після цього встановіть і запустіть MyNokiaTool. У вікні програми натисніть кнопку «Підключити» і дочекайтеся появи в правій частині вікна написи «Телефон підключений». Після цього натисніть кнопку «Прочитати код», в правій частині вікна з'явиться код вашого телефону. Якщо телефон не визначається програмою, його теж можна розблокувати, але методика досить складна і вимагає певних технічних умінь. Посилання на матеріал дана в кінці статті.
4
Розблокувати будь-який телефон Samsung можна за допомогою програми Samsung ALL Unlocker v2.2, її можна скачати за цим посиланням: http://www.samsung-mobile.ru/secrets/files/software/rsallu22.zip. Ще однією програмою такого роду є Paderf Unlocker v4, скачати її можна тут: http://www.samsung-mobile.ru/secrets/files/software/paderf4.zip.
5
Існує можливість скидання всіх налаштувань телефону, включаючи код блокування, введенням з клавіатури сервісної команди. Враховуючи, що різних моделей стільникових телефонів багато, пошукайте в мережі інформацію по розблокуванню саме вашої моделі. Ви можете скористатися інформацією зі спеціалізованих сайтів, присвячених розблокуванні стільникових телефонів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5pR-lc3Fm8o