Як вбудувати телевізор в шафу-купе. дизайн-інтер'єр розділити кімнату на зони шафою фото.

Малогабаритні кімнати, в яких окрім шкафа- купе, комп'ютерного столу, дивана і дитячого ліжечка потрібно розмістити ще й телевізор , змушують своїх власників проявляти незвичайну фантазію. Якщо розмістити телевізор всередині шкафа- купе або на його двері, можна заощадити трохи простору.
Інструкція
1
Якщо у вас великий кінескопний телевізор , закріпити його на двері точно не вийде, вона просто не витримає його ваги. Його можна розмістити всередині шкафа- купе. Для цього встановіть в центрі, на відстані одного метра від підлоги, полку. Прикріпіть її до бічних стінок за допомогою металевих куточків. Щоб вона не прогиналася під вагою телевізор а, вмонтуйте поперечну підпірку з шпону або відрізка дошки. Мінус у такого розміщення один - дверцята доведеться тримати відкритими, і речі можуть припасти пилом. Але якщо на інших полицях використовувати ящики, а одяг на вішалках ховати в чохли, проблема буде вирішена. А коли прийдуть гості, просто посуньте дверцята, сховавши ваше оригінальна споруда.
2
Невеликий легкий плазмовий або lcd - телевізор можна повісити на двері шкафа- купе. Для цього купите спеціальний утримувач і закріпіть його, просвердливши отвори в полотні. Зробіть під ним круглу проріз для проводів. Розрахуйте відстань так, щоб це не надто естетичне отвір ховалося за панеллю телевізор а.
3
Ще закріпити плоский телевізор можна на боковій стінці шкафа- купе. Це оптимальний варіант, якщо місце розташування дивана або крісел дозволяє зручно дивитися передачі при даному розміщенні панелі. А якщо придбати спеціальний повертається кронштейн, то повісити телевізор можна з будь-якого боку шафи, а потім просто розгортати його під потрібним кутом.
Зверніть увагу
Телевізори важче чотирьох - п'яти кілограмів вішати на двері шафи-купе не варто. Їх вага може з часом змістити реле, і стулка перестане відкриватися. Великі панелі краще кріпити до бічних стінок.
Корисна порада
Якщо ви вирішили помістити телевізор всередину шафи, постарайтеся забезпечити хоча б мінімальну циркуляцію повітря. Чи не присувайте його впритул до задньої стінки, що не захаращуйте одягом зверху. Інакше кінескоп перегріється, і телевізор вийде з ладу.