Як в Firefox заборонити сайт. Як поставити заборону на порно сайти в файрфокс.

Блокування обраного інтернет- сайта в браузері Mozilla Firefox може бути здійснена користувачем за допомогою спеціалізованого плагіна BlockSite, що входить в набір пропонованих розширень.
Інструкція
1
Спеціалізований плагін BlockSite призначений для створення списків інтернет-сторінок, доступ до яких забороняється додатком. Для того щоб завантажити та встановити необхідне розширення, викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Запустіть браузер Mozilla Firefox і надрукуйте в текстовому полі адресної строкіhttps://addons.mozilla.org.ru/firefox/addon/3145.Подтвердите перехід на обрану сторінку, натиснувши функціональну клавішу Enter, і натисніть кнопку Continue to Download у вікні.
2
Скористайтеся командою «Додати до Firefox» в новому діалоговому вікні і дочекайтеся відображення кнопки «Встановити зараз» в наступному віконці. Натисніть цю кнопку і дочекайтеся відкриття чергового діалогового вікна "Додатки". Скористайтеся командою «Запустити знову Firefox" і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Запустити знову» в завершальному діалоговому вікні для застосування зроблених змін.
3
Розкрийте меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна браузера і вкажіть пункт «Додатки». Знайдіть встановлений плагін BlockSite в списку вікна розширень і виберіть його. Натисніть кнопку «Налаштування» і ознайомтеся з можливими опціями роботи плагіна: - Enable Blocksite - активація блокування веб-вузлів; - Enable warning messages - відображення попередження про спробу переходу на заборонений сайт; - Enable link removal - виняток посилань на заблокований сторінки при перегляді вмісту веб-вузлів; - Blacklist - список заборонених сайтів; - Whitelist - список дозволених сайтів; - Authentication - створення особистого користувальницького пароля.
4
Застосуйте прапорці в рядках Enable BlockSite і Blacklist і натисніть кнопку Add. Введіть адресу підмета блокуванні веб-вузла в діалоговому вікні BlockSite Preferences і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK. Повторіть цю ж процедуру для всіх небажаних сайтів.
На жаль, батьки не завжди встигають простежити за всіма етапами розвитку дитячої допитливості, тому варто перестрахуватися і заздалегідь подумати про те, як убезпечити чадо від небажаного впливу. Приміром, поставити захист на деякі сайти в інтернеті. В Mozilla Firefox це можна зробити за допомогою плагіна Blocksite.
Вам знадобиться
  • - браузер Mozilla Firefox
  • - плагін Blocksite
Інструкція
1
Відкрийте програму і натисніть пункт меню «Інструменти», а потім «Додатки» (або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Shift + A). У новому вікні у правому верхньому кутку знаходиться рядок поіcка, введіть в ній «blocksite» і почніть пошук, натиснувши на кнопку з лупою. Через деякий час з'явиться список плагінів, виберіть серед них Blocksite (дослівно з англійської - «блокування сайтів») і натисніть на кнопку «Встановити». Після того як плагін завантажиться, перезапустите Firefox.
2
Знову натисніть пункт меню «Інструменти»> «Додатки», виберіть вкладку «розширення», потім плагін Blocksite і натисніть на кнопку "Налаштування". З'явиться вікно плагіна. В поле Enable functions знаходиться доступ до налаштувань основних функцій плагіна. Enable blocksite відповідає за роботу всіх налаштувань, Enable warning messages видає попереджувальні написи при спробі зайти на заблокований сайт, Enable link removal включає режим «вирізання» посилань на заборонені сайти. Якщо активувати пункт Blacklist («чорний лист»), то будуть блокуватися сайти, що знаходяться в списку, а якщо пункт Whitelist («білий аркуш»), то всі сайти, які, навпаки, не знаходяться в списку.
3
Щоб поставити пароль на вхід в настройки плагіна, поставте галочку біля Enable authentication і введіть пароль в поле New password. Щоб додати сайт в список, натисніть кнопку Add, щоб редагувати назву сайту - виберіть його в списку і натисніть Edit, щоб видалити - виберіть і клікніть Remove. Якщо ви хочете повністю очистити список, натисніть Clear list.
4
Якщо вам потрібно деактивувати плагін, знову натисніть пункт меню «Інструменти»> «Додатки» (або клавіші Ctrl + Shift + A), щоб відкрити меню плагінів, відкрийте вкладку «Розширення», виберіть Blocksite і клікніть кнопку «Відключити ». Щоб видалити плагін, натисніть «Видалити».