Як в BIOS включити камеру. Як в биосе включити веб камеру.

Базова система введення-виведення, або BIOS, служить для початкового завантаження комп'ютера і дає операційній системі доступ до його апаратних ресурсів. Якщо на комп'ютері є відеокамера, але чомусь не працює, слід перевірити, чи включена вона в BIOS.
Інструкція
1
Вхід в BIOS здійснюється в момент початку завантаження комп'ютера. Найчастіше для цього використовується натискання клавіші Del, в нижній частині екрана з'являється відповідний напис: Press Del to enter setup. Можуть використовуватися й інші клавіші - наприклад, F1, F2, F3, F10, Esc або комбінація Ctrl + Alt + Esc.
2
Якщо увійти в BIOS вдалося, ви побачите синє або сіре вікно з декількома вкладками. Знайдіть розділ Advanced і перейдіть в нього за допомогою клавіш «Вправо» і «Ліворуч». В цьому розділі виберіть пункт Onboard Device Configuration.
3
Пошукайте у Onboard Device Configuration рядок Onboard Camera. Поруч з нею, в поле значення, повинно стояти значення Enabled («Включено»). Якщо стоїть Disabled («Відключено»), виставте потрібне значення за допомогою клавіш «Вгору» і «Вниз».
4
Збережіть змінені настройки. Для цього натисніть F10 або виберіть пункт Save and exit setup. У віконці підтвердіть збереження змін, ввівши Y і натиснувши Enter. Після перезавантаження операційна система повинна побачити камеру .
5
Якщо в BIOS камера включена, але як і раніше не працює, пошукайте в BIOS пункт Install OS і виставте поруч з ним значення Finish. Якщо замість Finish варто Start, камера працювати не буде.
6
В тому випадку, якщо в BIOS ви не знаходите багатьох пунктів настройки, то ви, швидше за все, бачите неповний варіант. Для відображення всієї інформації спробуйте натиснути Ctrl + F1.
7
Дуже часто проблеми з камерою пов'язані не з BIOS, а з відсутністю необхідних драйверів. Перевірте, чи бачить Windows камеру , для цього клікніть правою кнопкою мишки на значок «Мій комп'ютер» на робочому столі і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості», потім «Обладнання» - «Диспетчер пристроїв». Шукайте пристрій з жовтим знаком оклику або знаком. Клацніть по ньому двічі мишкою, виберіть вкладку «Драйвер» і натисніть кнопку «Переустановити драйвер».