Як підключити реле. Як встановити прикурювач.

Для захисту контактної групи замка запалювання від передчасного виходу з ладу необхідно встановити в бортову мережу машини додаткове реле , яка вживатиме на себе все навантаження, створювану при включенні стартера.
Вам знадобиться
  • - реле на 4 контакти,
  • - три відрізка електропроводки з клемами.
Інструкція
1
Несправності подібного роду виникають, як правило, через конструкторських недоробок, але можливо, це пов'язано з бажанням зекономити на продукції та знизити собівартість автомобіля.
2
У кожному разі встановлення додаткового реле в електричну мережу бортовий ланцюга запуску двигуна автомобіля нікому не завадить, і допоможе уникнути в майбутньому можливих проблем з замком запалювання.
3
При виконанні будь-яких робіт з електрообладнанням - обов'язково відключаємо акумулятор.
4
У нижній частині реле є чотири контакту: два з них, призначені для котушки індуктивності; два інших - для контактів реле , які повинні бути розімкнуті при відсутності подачі напруги на котушку індуктивності.
5
Закріпіть реле на кузові автомобіля в будь-якому доступному місці. Після чого виробляємо підключення проводів до реле : дріт, що йде від замка запалювання до втягуватися реле стартера, перепідключатися до «плюсової» клеми реле , призначеної для управління його котушкою індуктивності.
6
«Плюсова» клемма контактів додаткового реле запитивается від товстого червоного проводу, підключеного до замку запалювання. Друга клемма контактів реле з'єднується з клемою, раніше перепідключення, на втягуючому реле стартера.