Як в BIOS встановити завантаження з диска. в биосе вибрати завантаження системи.

Процедура установки завантажувальних пріоритетів в BIOS не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення чи поглиблених пізнань в схемі роботи комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows. Єдиною вимогою є уважність користувача.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер, натиснувши кнопку Power, і визначте функціональні клавіші, що використовуються даною моделлю для входу в BIOS. Ця інформація відображається на самому початку завантаження в нижній частині екрана. У більшості випадків це клавіші Del або F2. Натисніть їх кілька разів і дочекайтеся входу в потрібний режим.
2
Зовнішній вигляд BIOS може відрізнятися у різних моделей комп'ютерів. В BIOS AMI перейдіть на вкладку Boot верхньої сервісної панелі головного вікна і розкрийте посилання Boot Device Priority в лівій панелі. Зверніть увагу на те, що всі дії в режимі BIOS виконуються клавішами зі стрілками вгору і вниз.
3
Виберіть пункт 1st Boot Device і використовуйте клавіші із символами + і - для установки опції CD-ROM. Також виконання необхідного дії може бути досягнуто викликом спеціального меню, яке відкриється, якщо натиснути функціональну клавішу Enter.
4
Перейдіть на вкладку Exit в основному меню BIOS і виберіть команду Exit & Save Changes. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK у вікні запиту системи.
5
В Award BIOS необхідно розкрити посилання Advanced BIOS Features і вибрати пункт Boot Device Priority. Зверніть увагу на те, що назви цих пунктів меню можуть відрізнятися в різних моделях: - Advanced Setup; - Bios Features Setup; - Boot Device Select; - First Boot Device8- Boot Sequence.
6
Встановіть CD-ROM в якості основного завантажувального пристрою в рядку First Boot Device і скористайтеся функціональною клавішею Esc для повернення в головне меню BIOS. Виберіть команду Exit & Save Changes і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK в віконці запиту системи.
7
Установка диска в якості основного завантажувального пристрою може бути також виконана користувачем без настройки BIOS. Для цього достатньо скористатися функціональною клавішею F8 при включенні комп'ютера для виклику спеціального меню завантаження.