Як в Excel відключити формули. Як зупинити роботу формули в екселя.

З настройками за замовчуванням табличний редактор Microsoft Office Excel вважає вміст комірки, що починається зі знака рівності формулою. Цю установку можна змінити, помінявши формат комірки і відключивши таким способом використання формул в заданій галузі електронної таблиці. Крім того, в Excel є налаштування, що дозволяють включати і відключати відображення формул.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2010 або 2007.
Інструкція
1
За замовчуванням до кожної комірки таблиці додаток Excel застосовує формат, який названий «загальним». Він має на увазі, що знак рівності на початку вмісту комірки означає, що в неї поміщена формула. Це незручно, якщо насправді знак рівності лише частина тексту. В таких випадках табличний редактор зазвичай показує замість тексту повідомлення про помилку в формулі. Усунути проблему можна зміною формату комірки на «текстовий». Щоб це зробити, почніть з виділення потрібної області таблиці - колонки, рядки або певної групи осередків.
2
Відкрийте випадаючий список, поміщений у верхній рядок групи команд «Число» на вкладці «Загальна» меню додатка. Прокрутіть його до кінця і виберіть нижню рядок - «Текстовий». Це ж можна зробити іншим способом - клікніть виділений діапазон правою кнопкою миші і виберіть рядок «Формат ячеек» в контекстному меню. Клацніть по рядку «Текстовий» у списку «Числові формати» і натисніть кнопку OK. На цьому процедура буде завершена.
3
Якщо в осередках відображаються формули замість результатів їх роботи, мабуть, слід змінити одну з установок Excel. Для цього перейдіть на вкладку «Формули» і клікніть по іконці «Показати формули » - вона поміщена правіше написи «Що впливають осередки» в групі команд «Залежності формул». Ця іконка у включеному стані повинна бути підсвічена жовтим кольором.
4
Такий дефект може повторюватися при кожному відкритті документа, якщо ця опція зафіксована в настройках Excel. Щоб змінити відповідну установку, відкрийте головне меню табличного редактора і виберіть пункт «Параметри». У списку розділів клікніть по рядку «Додатково» і перейдіть налаштувань до підрозділу «Показати параметри для наступного листа». В поле «Показувати формули , а не їх значення» приберіть позначку і натисніть кнопку OK. При закритті документа не забудьте його зберегти, щоб ситуація не повторилася при наступному завантаженні в табличний редактор.