Як швидко і назавжди кинути палити.

Куріння робить негативний вплив на здоров'я в цілому. Людина починає погано себе почувати, з'являється задишка, та й на зовнішньому вигляді це погано позначається. Якщо ви вирішили позбутися шкідливої звички - йдіть до кінця!
Інструкція
1
Швидко можна кинути курити лише одним способом - відмовитися від вживання нікотину відразу. Наприклад, викурите останню сигарету ввечері, а з ранку намагайтеся навіть і не згадувати про шкідливу звичку. Але якщо у вас великий стаж курця, так може і не вийти - нав'язливе бажання затягтися переслідуватиме вас протягом всього дня, та й настрій буде неважливим.
2
Якщо ви не можете відразу розлучитися з нікотином, скорочуйте кількість викурених в добу сигарет на 3 штуки. Також змініть марку і фортеця тютюну. Оптимальний варіант - ультралегкі цигарки. Якщо вам вистачало пачки в день, то приблизно через тиждень ви зможете повністю відмовитися від нікотину, якщо будете дотримуватися цієї схеми.
3
У деяких людей виходить кинути курити за допомогою нікотинового пластиру або безнікотинові сигарет. Але на це потрібен час - приблизно 2-3 тижні. Якщо за показниками - через стан здоров'я - вам порадили відмовитися від шкідливої звички в найкоротші терміни, то вам підійде лише перший варіант.
4
Щоб не тягнуло курити, необхідно очистити організм від залишків нікотину. Для цієї мети непогано допомагають інгаляції дихальних шляхів, прийом муколітичних препаратів, відвідування лазні і, звичайно, спорт. Під час фізичної активності дихання стає більш глибоким, що допомагає виходу мокротиння з легких.
5
Зверніться до лікаря, якщо ви самі не в змозі відмовитися від куріння. Вам призначать спеціальні препарати, які знижують тягу до нікотину. В деяких випадках рекомендують гіпноз. Варто відзначити, що люди, які кинули курити за цим методом, рідше зриваються. Також вам пропишуть заспокійливі препарати і вітамінний комплекс, щоб підтримати здоров'я і психічний стан в «переломний» момент.
Зверніть увагу
Якщо після того, як ви кинули курити, у вас з'явилися хрипи або біль у легенях, негайно відвідайте терапевта.