Як відіпрати жовті плями під пахвами. Як вивести плями під пахвами на білих речах.

Жовті плями під пахвами можуть з'являтися як унаслідок підвищеного потовиділення, так і при використанні неякісного дезодоранту. Якщо в результаті прання вони не видаляються, потрібно скористатися більш сильними речовинами або збільшити температурний режим.
Вам знадобиться
  • - порошок;
  • - плямовивідник;
  • - рідина для миття посуду;
  • - відбілювач;
  • - нашатирний спирт;
  • - перекис водню.
Інструкція
1
Подивіться на ярлик одягу, на ньому має бути написано, при якій температурі прати виріб. Якщо ви бачите позначку 60 градусів - це просто відмінно. Помістіть річ в барабан пральної машинки, поставте потрібну програму і додайте 1,5 дози порошку і столову ложку солі та соди. Якщо у вас делікатна тканина, використовувати подібний спосіб позбавлення від плям небажано.
2
Стійкі жовті плями під пахвами легко видаляються за допомогою засобу для виведення плям або кисневого відбілювача. Нанесіть розчин на проблемну ділянку і трохи почекайте. Потім виперіть яким зручним для вас способом - вручну або в машинці.
3
Нанесіть на пляму засіб, яким ви миєте посуд. Залиште річ на кілька годин, після чого вручну виперіть проблемні зони. Якщо ви сумніваєтеся, що це допоможе, замочіть одяг на ніч в концентрованому розчині порошку і миючого для посуду.
4
Білі речі можна прокип'ятити. Налийте в емальований посуд гарячу воду, додайте порошок і персоль або білизну (ту, що в пакетиках). Поставте ємність на плиту на середній вогонь. Після чого ретельно отполощіте виріб у чистій воді з додаванням кондиціонера, в іншому випадку пропрасувати тканину після кип'ятіння буде складно.
5
Якщо нічого не допомагає, змочіть плями нашатирним спиртом, а через кілька годин виперіть. Також видалити забруднення пахвами можна і за допомогою перекису водню. Ну а якщо все ваші зусилля безрезультатні, то залишається тільки одне - хімчистка. Там вам почистять одяг без шкоди для матеріалу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=29x8wAjf-R0
Корисна порада
Періть речі відразу ж, як тільки приходите додому, якщо ви страждаєте підвищеним потовиділенням. Позбутися від свіжих плям набагато простіше, ніж від застарілих. Також спробуйте змінити і марку дезодоранту, можливо, що таким чином і вирішиться ваша проблема.