Як носити шийний бандаж. Як носити бандаж на шийний відділ.

Шийний бандаж виписує лікар для лікування остеохондрозу та нестабільності хребців, для ліквідації наслідків перелому, а також для іммобілізації після травм і операцій. Для ефективного лікування важливо дотримуватися правила застосування бандаж а.
Інструкція
1
Шийний бандаж , або комір Шансу, розроблений для середнього ступеня фіксації шийного відділу хребта і голови. Він розвантажує шийні м'язи і обмежує рухливість голови. Використовуйте дане пристосування строго за призначенням лікаря.
2
Підберіть правильний розмір коміра, для цього виміряйте відстань від середини ключиці до кута нижньої щелепи. Отримана цифра - висота шиї - і буде потрібним розміром. Ви можете зробити це самостійно, але в більшості випадків продавці ортопедичних магазинів самі підбирають потрібний розмір бандаж а.
3
Одягайте комір безпосередньо на тіло, підборіддя повинен зручно «лягти» у відповідну виїмку. Застебніть липучки ззаду на шиї таким чином, що б дихання не утруднювалося, але тим часом руху шиєю обмежилися. Т. е. Уникайте дуже тугий або навпаки - слабкої фіксації пристосування.
4
Якщо ви правильно підібрали і одягли комір, то не зможете нагнути голову. Тепер врахуйте, для того щоб розглянути що-небудь внизу, вам доведеться нахилятися всім корпусом. Тому, якщо вам знадобиться зав'язати шнурки або зробити ще що-небудь подібне, краще попросіть про це іншої людини.
5
В бандаж е вкрай незручно їздити за кермом. Тепер ви можете тільки повертати голову разом з корпусом тіла, а значить - не зможете постійно дивитися в бічні дзеркала автомобіля. Це дуже небезпечно, тому на час лікування відмовтеся від поїздок за кермом.
6
Бандаж потрібно час від часу знімати, щоб дати відпочити деяким групам м'язів. Порадьтеся зі своїм лікуючим лікарем, з якою періодичністю вам можна це робити. У більшості випадків при носінні коміра Шансу доктора рекомендують знімати його кожні 2 години на 30 хвилин.
7
Строго виконуйте всі розпорядження по термінах лікування вашого захворювання за допомогою коміра Шансу. Якщо під час лікування у вас з'явилися неприємні відчуття - запаморочення, «стрибки» артеріального тиску та інші симптоми, негайно зверніться до лікаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vuUYLTZIGtA