Як знайти вай-фай. Як знайти вай фай паролі.

Wi-Fi - це різновид бездротового доступу в інтернет, повсюдно зустрічається в сучасному світі. Практично всі ноутбуки та кишенькові комп'ютери сьогодні мають вбудований вай- фай .
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер не має вбудованого інтерфейсу Wi-Fi, то вам доведеться придбати спеціальний Wi-Fi адаптер. Його можна купити в будь-якому комп'ютерному магазині або замовити через інтернет.
2
Потім необхідно знайти точку доступу в інтернет. Зараз безкоштовний доступ в інтернет є в бібліотеках, кафе, аеропортах, торгових центрах та навчальних закладах. Хоча деякі власники кафе і торгових точок бачать в цьому спосіб додаткового заробітку і роблять доступ в мережу платним. Тому, якщо вас цікавить саме безкоштовний вай- фай , то доведеться шукати відповідну точку доступу. Якщо ви живете у великому місті, список безкоштовних точок вай- фай доступу ви можете знайти в мережі. Можливості дізнатися через інтернет де у вашому місті є безкоштовний доступ до wi-fi, ні? Тоді скористайтеся спеціальним сканером або програмами, встановленими на ноутбук або наладонник для пошуку таких точок. В інтернеті у вільному доступі є маса програм, що дозволяють це зробити. Найбільш відомі з них - WeFi і NetStumbler. Також як модем (правда такий інтернет не можна назвати високошвидкісним) можна використовувати смартфон - просто підключіть його до ноутбука.
3
Для установки підключення до вай- фай необхідно всього лише включити ноутбук і запустити вікно інтернет-браузера. Перед цим натисніть спеціальну кнопку на корпусі ноутбука або на зовнішньому адаптері. Про те, що вбудований Wi-Fi включений свідчитиме повідомлення на екрані. На екрані з'явилося віконце з вимогою ввести ім'я користувача і пароль? Значить доступ до мережі в тому місці, де ви знаходитесь, платний і доведеться дізнатися їх у адміністратора за певну суму, інакше у вас не вийде скористатися вай- фай інтернетом.
Ноутбук , як і будь-який комп'ютер, можна підключити до загальної локальної мережі для обміну різними даними з іншими комп'ютерами в мережі або для здійснення доступу до інтернету.
Інструкція
1
Це можна зробити за допомогою мережевого порту Ethernet або за допомогою бездротових технологій wi-fi. Якщо фізичне підключення створено, залишиться тільки встановити вірні програмні настройки. Переконайтеся в наявності мережевого підключення, запустивши «Центр управління мережами і загальним доступом». Після підключення, то в розділі підключень буде активна піктограма мережі.
2
Встановіть вірні настройки підключення в розділі TCP/IP. Якщо у вашій локальній мережі IP-адреси прописуються вручну, вкажіть унікальний адресу для мережевого підключення, потім шлюз і маску під мережі. Якщо адреси роздає маршрутизатор, залиште автоматичне визначення налаштувань. Натисніть на кнопку «Зберегти», якщо виробляли настройки в системі.
3
Перевірте у властивостях комп'ютера, щоб ноутбук знаходився в тій же робочій групі, що і комп'ютери локальної мережі. Подивіться на карту всієї мережі в «Центрі управління мережами». Спробуйте виконати команду ping на IP-адресу ноутбука з іншого комп'ютера мережі. Переконайтеся, що програми для сканування мережевого трафіку або антивіруси не блокують мережеве з'єднання. Вимкніть брандмауер Windows. Перезавантажте комп'ютер, так як не всі мережеві настройки можуть спрацювати відразу ж.
4
Якщо команда ping виконалася успішно і в карті мережі ви побачили ноутбук, значить підключення здійснено успішно. Вам залишиться лише виділити папку для обміну даними по мережі і відкрити до неї доступ іншим комп'ютерам. Ви можете використовувати різні папки. Як правило, часто цією папкою служить категорія «Спільні документи» в локальному диску С. Не забувайте про те, що всі дані, які знаходяться в загальних папках, будуть повністю доступні іншим користувачам локальної мережі.