Як міняти фару.

Лампочки в фарах автомобіля, як і в звичайній люстрі, мають звичай з часом перегоряти. І потрібно її міняти. А для цього фару необхідно зняти. Та ж процедура відбувається і при ремонті автомобільного ліхтаря. Тільки от як правильно зняти фару і поміняти її на іншу, знають далеко не всі автолюбителі.
Інструкція
1
Для початку підберіть відповідну фару на заміну. Можна придбати її в спеціалізованих технічних центрах, наприклад, тих, які знаходяться у офіційного дилера. Можете спробувати вибрати фару і на спеціалізованих автомобільних развалах. Головне, щоб вона підходила саме вашому автомобілю.
2
Переходьте до безпосередньої заміни. Для початку зніміть решітку радіатора - це необхідно, щоб відкрити доступ до фарі і забезпечити собі максимально відкрите ремонтне простір.
3
Відкрутіть болти, які кріплять фару , з обох боків. Якщо вони не піддаються вашим зусиллям, змочіть їх спеціальним антикорозійним засобом. Почекайте трохи і знову приступайте до роботи.
4
Візьміть будь-який предмет, який може виконувати функцію важеля. Наприклад, пластикову або пластмасову лопатку. Оберніть її тканиною. Це потрібно зробити для того, щоб не подряпати фарбу на кузові при витяганні фари. Акуратно заведіть лопатку в щілину між фарою і корпусом машини і, не поспішаючи, відсуньте її від краю. Залишається тільки дістати її.
5
Зніміть фару з кронштейна, на якому вона кріпиться, відчепите дроти лампочок від клем і відкладіть в сторону.
6
Тепер візьміть нову фару і дійте в зворотному порядку. Для початку підключіть дроти лампи, потім посадіть фару на кронштейн і закріпіть. Вставте фару на місце. Закрутіть болти. І перевірте, наскільки рівно ви виконали всю операцію.
7
Деякі автолюбителі для додаткової ізоляції обробляють краю фари спеціальною мастикою. Перевірте правильність приєднання проводів лампи. Якщо все гаразд, значить, фара замінена правильно.
Корисна порада
Проводьте ремонтні роботи в чистому, сухому і добре освітленому приміщенні. Обов'язково подбайте про підручних матеріалах: тумбочці або столику для того, щоб складати на нього болти, стару фару та інструменти, ганчірках для протирання забруднена місць і т.д.
Справжній автовласник завжди ретельно стежить за технічним станом свого залізного коня. Своєчасна діагностика і своєчасне усунення всіх виникаючих неполадок допоможе уникнути проблемних ситуацій на дорозі. Наприклад, справні фари забезпечують безпеку на дорозі в темний час доби. Але, на жаль, дуже часто фари виходять з ладу і потребують заміни. Обслуговування іномарки в сервісі коштує чималих грошей, тому процедуру заміни блок-фари можна зробити своїми руками, щоб не витрачати зайві гроші.
Вам знадобиться
  • Плоска викрутка, м'яка тканина, щіточки
Інструкція
1
Насамперед необхідно придбати блок- фару в зборі. Це не так легко, як здається на перший погляд. Справа в тому, що в даний час на ринку дуже багато підробок. Багато хто з них за якістю не поступаються оригінальним фарам, однак можуть відрізнятися кольором або іншими зовнішніми характеристиками. Вивчіть керівництво по експлуатації вашого автомобіля і документацію. Там ви зможете знайти код запчастини, по якому ви і будете її шукати. Самий ідеальний варіант - замовити запчастина у виробника. Так ви убезпечите себе від покупки підробки. Однак нова фара також чимало коштує. Тому є інший варіант - пошукайте на розборках і форумах Форд- фокус клубу необхідну вам фари. Напевно у когось вона знайдеться в хорошому стані.
2
Після покупки фари можна приступити безпосередньо до заміни. Для цього виберіть місце. Можна зробити дану процедуру на вулиці, якщо дозволяє погода. Найкраще міняти фару в гаражі. Подбайте про те, щоб місце роботи було добре освітлено. Використовуйте доданий ліхтарик, так як він має велику яскравість. Від'єднайте клему "мінус" з акумуляторної батареї. Так ви обессточіте ваш автомобіль. Це необхідно для того, щоб випадково не відбулося короткого замикання і вас не смикнуло струмом.
3
Фара кріпиться гвинтом. Його потрібно акуратно відвернути. Після цього плоскою викруткою відіжміть правий і лівий фіксатори фари. Для цього найкраще використовувати викрутку з пластику або тугий гуми, щоб не зламати і не подряпати пластикові фіксатори. Через брак таких можна використовувати звичайну, але діяти потрібно дуже акуратно. Тепер акуратно відведіть фару від корпусу, тепер її пов'язують з автомобілем тільки дроти. Не тягніть сильно фару , так як ви можете ненавмисно порушити дроти. Вам залишається тільки віджати фіксатор кріплення і акуратно від'єднати колодку проводів. Тепер фара повністю від'єднана. Простір, де знаходилася фара, найкраще акуратно очистити, так як там зазвичай скупчується велика кількість бруду і пилу. Тому вивчіть ретельно місця кріплення фари. Також особливу увагу приділіть колодці проводів. У ній багато отворів, в які легко потрапляють частинки пилу або бруду. Перед установкою нової фари необхідно продути колодку проводів.
Корисна порада
Виконувати всю процедуру потрібно в бавовняних рукавичках.