Як люди повинні себе вести.

Питання про те, як треба поводитися в суспільстві, хвилювало людей завжди. Найперші літературні джерела, що свідчать про наявність моральних цінностей, знайдені були на території стародавньої Месопотамії. Шумери вважали, що норми поведінки дано їм богами. У середні століття з'явилися вже цілі трактати, излагавшие правила хорошого тону. З плином років вони видозмінювалися, пристосовувалися до нових умов. А питання про поведінку в суспільстві хвилює людей як і раніше.
Інструкція
1
«Ніщо не обходиться так дешево і не цінується так дорого, як ввічливість». Які б почуття ви ні випробовували до людини, завжди ведіть себе чемно. Люди , що мають багато друзів, вміють і люблять спілкуватися. Вони невимушено і впевнено почувають себе в будь-якій компанії. Така людина ніколи не буде самотній.
2
Постарайтеся, щоб головним правилом вашого спілкування з людьми стало загальновідоме вислів: «Стався до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе». Ніколи не кажіть погано і не брешуть про людину, навіть якщо ви дуже зліться на нього. Гумор доречний. Однак, перш ніж висловитися, подумайте, чи не скривдите ви кого-небудь з присутніх своїм жартом. Глузування над зовнішністю, іменами, прізвищами людей неприпустимі. Такі жарти однозначно скривдять і розбудують.
3
У кожної людини є почуття власної гідності. Ідеальних людей не буває. Ставлячись з повагою до інших, цінуєте і поважайте себе. Від цього значною мірою залежить ставлення до вас оточують.
4
Розмовляючи з людиною, не перебивайте його. Спочатку дослухайте, а потім висловлюйте свою думку. Якщо ж перебили вас, не варто кричати і обурюватися. Вислухайте мовчки - навколо вас ще досить невихованих людей. Спілкуючись з людиною, називайте його лише по імені. Якщо вам зробили подарунок, прийміть його з вдячністю і захопленням, навіть якщо він вас чимось не влаштовує.
5
Ввічлива людина не забуде подякувати іншого за надану йому допомогу або послугу. І постарається відповісти тим же. Якщо ви випадково потурбувати когось, обов'язково вибачитеся. Слова «спасибі», «будь ласка», «будьте ласкаві», «якщо вас не утруднить» і т.д. повинні стати звичними і природними для вас.
6
Ввічлива людина має почуття міри. Він тактовний і може знайти спільну мову з кожним. А спілкування буде приємним і гармонійним, якщо співрозмовники будуть поважати думку один одного.
7
Всі ці нескладні рекомендації в тій чи іншій мірі відомі кожному. Але чи всі їм слідують? Якщо ви зробите своїм правилом ввічливе спілкування з людьми, то скоро помітите, що коло ваших знайомств розширюється, а ви легше знаходите спільну мову з співрозмовниками.