Як відправити повідомлення по електронній пошті.

Електронна пошта є дуже зручним сервісом, який призначений для ведення переписки та відправки зображень. Його основна перевага - висока швидкість доставки повідомлень і доступний інтерфейс користувача.
Інструкція
1
Сформулюйте текст повідомлення. Якщо ви збираєтеся доповнити лист файлами, які міститися в пам'яті телефону, фотоапарата або іншого електронного пристрою, перекиньте їх на комп'ютер.
2
Зайдіть в свою поштову скриньку (mail.ru, yandex.ru, google.ru, rambler.ru і т.п.). Якщо у вас його немає, то зареєструйте його на будь-якому поштовому сервері. Це не займе багато часу.
3
На головній сторінці поштового ящика створіть новий лист. Для цього натисніть на пункт «Новий лист» або «Написати», перед вами відкриється форма для заповнення. В поле «Кому» напишіть адресу електронної пошти одержувача. Обов'язково перевірте правильність його написання. Нижче вкажіть тему листа, але це не обов'язковий атрибут для відправки.
4
У спеціально відведеному полі наберіть необхідний текст для відправки або вставте вже підготовлений варіант.
5
При необхідності прикріпіть до листа додаткові файли. Для цього знайдіть і натисніть кнопку «Прикріпити». У розпочатому перед вами вікні виберіть потрібні файли, якщо в числі отобразившихся значків таких немає, пошукайте їх в іншій папці. Для цього у верхній частині вікна натисніть на стрілку, яка знаходитися під словом «Папка». Перед вами з'явитися список можливих місць, які призначені для зберігання інформації. Виберіть спочатку місце, а потім і папку, в якій знаходиться необхідний файл. Щоб почалося закачування, натисніть на пункт «Відкрити» або «Завантажити».
6
Після вдалого прикріплення необхідних файлів, написання тексту повідомлення та внесення електронної адреси одержувача натисніть на пункт «Відправити», який розташований або під формою письма, або над нею, залежно від поштової скриньки, яким ви користуєтеся. Через кілька секунд адресату надійде ваше повідомлення . Якщо цього не сталося, перевірте, чи правильно ви вказали контактну інформацію.