Як модно одягатися.

Людини, що стежить за модою, видно здалеку. На нього дивляться, йому наслідують, він викликає інтерес. Правда, мова йде про тих людей, які не просто регулярно скуповують новинки сезону, а вибирають з усього розмаїття предметів гардероба ті, які їх дійсно прикрашають.
Інструкція
1
Стежити за новинками моди дуже легко. Якщо у вас є супутникове або, на крайній випадок, кабельне телебачення, поклацати канали. На одному з них напевно транслюють чергове дефіле. Подивившись програму хвилин 10-15, ви зрозумієте, яку колірну гамму пропонують ті чи інші дизайнери, зверніть увагу на фасон і матеріали виробів. Головне тут - зрозуміти «фішку» і зуміти пояснити майстрині з швейного ательє, як повинна виглядати ваша майбутня одяг.
2
Якщо ж ваш «ящик» транслює лише 8 федеральних каналів, не варто засмучуватися. Програми про моду є і на них. Щоб увімкнути телевізор в потрібний час, заздалегідь ознайомтеся з програмою телепередач. Як правило, їх назва говорить сама за себе (ток-шоу «Модний вирок» і т.д.).
3
Подивіться, в чому виступають світові чи вітчизняні естрадні виконавці. Професія змушує артистів одягатися за останнім писком моди. Тому, подивившись кілька свіжих кліпів або побачивши пару-трійку концертних номерів, ви зі спокійною душею можете йти по магазинах і купувати ті моделі, які тільки що бачили на телевізійному екрані.
4
Щоб вже точно не помилитися з вибором модних у цьому сезоні речей, перш ніж відправлятися на шопінг, ознайомтеся з вмістом свіжих жіночих (або чоловічих) журналів. На сторінках цих друкованих видань є модні рубрики, в яких, як правило, не тільки розміщені фотографії актуальних в цьому сезоні речей, але і вказані адреси, де продаються ці обновки.
5
Точно така ж інформація розміщена в інтернеті. Найголовніше при аналізі величезної кількості наданої вам інформації - зуміти відокремити "зерна від плевел», тобто пропустити всю «комерцію» і зосередитися на радах стилістів. Звертайте увагу і на дату статей. В іншому випадку ви можете нарватися на рекомендації експертів, датовані мало не позаминулим роком.