Як налаштувати Андроїд маркет.

На поточний момент практично кожен користувач інтернету може спробувати запустити Android Market за допомогою засобів віртуалізації. Робиться це для тестування даної технології, якщо ви задумалися про покупку Android.
Вам знадобиться
  • Емулятор Android SDK.
Інструкція
1
Перш за все вам необхідно встановити емулятор Android SDK. Для тестування роботи магазину вам потрібно створення окремого розділу. Тобто якщо у вас є вже розділ з Android, рекомендується скористатися іншим, а краще створити новий. Свіжий диск, який ви приготували під потреби вашого магазину, тепер необхідно налаштувати.
2
Послідовно відкривайте ці папки, щоб перейти до наступного каталогом: Sdk_Location, Platforms, Android-8, Images. Усередині цього каталогу є файл system.img, його необхідно скопіювати в папку з вашим обліковим записом, а саме в .android \ avd \ DemoDevice.avd.
3
Тепер потрібно запустити сам емулятор, двічі клацнувши по значку на робочому столі або через командний рядок: emulator -avd DemoDevice -partition-size 200. Тепер потрібно запустити утиліту під назвою Android Debug Bridge, для цього виділіть файл adb.exe і натисніть кнопку Enter. Ця утиліта дозволяє управляти діями емулятора, а також фізичним пристроєм, на якому він знаходиться.
4
Виклик цієї утиліти здійснюється за допомогою командного рядка: adb pull/system/build.prop. У поточній директорії з'явиться новий файл, який слід відкрити за допомогою будь-якого текстового редактора. Перевірте значення параметра ro.config.nocheckin - воно має бути або yes або 1.
5
За допомогою цієї ж утиліти потрібно звернутися до емулятора, щоб скопіювати змінений файл назад. Залишилося завантажити програму Android Market, для цього зверніться GoogleServicesFramework.apk, всередині якого є Vending.apk. Зараз вам потрібно закрити емулятор, тому всі налаштування були перенесені в новий додаток.
6
Перед запуском Android Market необхідно видалити три файли: cache.img, userdata.img і userdata-qemu.img. Після видалення цих файлів запустіть емулятор, через яких плануєте запускати магазин. Всі налаштування для магазину будуть автоматично скопійовані в папку облікового запису.