Як намалювати пелюстка.

Щоб показати всю красу квітів, не обов'язково зображати розкішний букет. Досить одного екземпляра і навіть його фрагмента - наприклад, пелюстки. Виберіть широкий, красиво вигнутий пелюстка троянди або півонії. Намалюйте його акриловими або масляними фарбами, імітуючи шовковисту поверхню і переливи світла і тіні на ній.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - планшет;
  • - набір акрилових фарб;
  • - фломастери;
  • - кисті різної ширини.
Інструкція
1
Прикріпіть до планшета білий папір для малювання. Зображуючи пелюстка , можна обійтися без олівцеві нариси. Починайте малювати акриловими фарбами. У випадку помилки невдалий мазок можна буде замаскувати, покривши його білим тоном.
2
Спробуйте малювати з натури або по фотографії. Для зображення візьміть пелюстка півонії. Уважно розгляньте його структуру, відчуєте переливи світла на жилках, переходи відтінків, атласний блиск поверхні пелюстки.
3
На пластиковій палітрі змішайте білу і червону фарби, домагаючись блідо-рожевого тону. Додайте трохи води, щоб кольори були більш ніжними і повітряними. Візьміть плоску широку кисть і тонкими штрихами позначте контур. Зверніть увагу на форму пелюстки - у півонії він дуже широкий біля краю і різко звужується до кінця.
4
Наберіть на кисть білу фарбу і зигзагоподібними рухами висвітліть область біля кореня пелюстки. Просушіть. Змішайте відтінки до темно-рожевого тону і повторіть руху кисті поверх білих штрихів. Наберіть на неї трохи води і проведіть по малюнку, розмиваючи його контури.
5
Декількома лініями кисті з темно-рожевою фарбою прорисуйте прожилки пелюстки. Візьміть тонку кисть, умочіть її в білу фарбу і нанесіть короткі штрихи, які від вузького кінця до середини. Наберіть темно-рожевою фарби і окресліть контури пелюстки, прорисовуючи його широкий край. На цій частині півонія має дрібні щербини і надриви.
6
Просушите малюнок. Змішайте сіру та білу фарби, додайте води. Намітьте легку тінь усередині вигину пелюстки, більш темним відтінком окресліть тінь під ним. Змочіть кисть водою і розтушуйте затемнення, надаючи відтінку рівномірність і м'якість. Дайте малюнку висохнути.
7
Візьміть тонкий фломастер білого кольору і окресліть контур вузького краю пелюстки. Таким же фломастером рожевого відтінку обведіть його верхню частину, акуратно прорисовуючи дрібні зазубринки по краю. Розведіть білу і жовту фарби з краплею сірого, додайте води і широкими мазками зафарбуйте фон, не торкаючись контурів квітки.