Як знайти вірус без антивіруса. Як видалити вірус самостійно без антивіруса.

Використовувати персональний комп'ютер без анти вірусної програми небезпечно. Але в той же час жоден антивірус гарантувати не може, що комп'ютер повністю буде захищений від шкідливого програмного забезпечення. Все ж виявити вірус можна і без антивіруса.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Про присутність вірусу свідчити можуть в першу чергу явні ознаки. Приміром, на екрані спливають дивні повідомлення або відкриваються незапитуваної інтернет-сторінки. З явними проявами наявності вірусу можна зіткнутися, якщо на комп'ютері оселилася троянська програма.
2
До того ж про те, що ПК заражений, здогадатися можна по прихованим ознаками. Тобто віруси самі по собі непримітні, а дізнатися про їх присутність зможете, якщо заглянете до реєстру.
3
Крім того, є і непрямі ознаки присутності шкідливого програмного забезпечення. До цієї категорії «симптомів» віднести можна раптове зависання працюючої програми, поява на екрані повідомлення про невідому помилку та інші прояви.
4
Щоб відшукати вірус без антивіруса, натисніть комбінацію клавіш Shift + Ctrl + Esc або Alt + Ctrl + Delete: на екрані запуститься диспетчер задач (в ньому чотири колонки). Подивіться вміст першої колонки - «Ім'я огляду»: тут побачите інформацію про протікають підозрілих або неподозрітельних процесах. У кожного користувача ПК свій набір основних процесів, тому упевніться, що серед додаткових операцій немає сумнівних.
5
Нерідко віруси потрапляють в автозапуск. Щоб відшукати автоматично запускаються файли, відкрийте меню «Пуск», потім клацніть по вкладці «Усі програми» і виберіть пункт «Автозавантаження». Відшукати шкідливі програми також можна за допомогою софта Ccleaner або Auslogics.
6
Відкрийте системну утиліту msconfig.exe: для цього натисніть «Пуск», після чого клікніть по вкладці «Виконати», а потім напишіть назву відкривається додатки. Там також є вкладка «Служби», в якій знаходяться ті системні компоненти, які запускається при включенні персонального комп'ютера. У цьому списку перебувати можуть і шкідливі програми.
Зверніть увагу
З вірусами жарти погані: обов'язково встановіть антивірус.
Корисна порада
Перш ніж видалити файл, переконайтеся в тому, що він дійсно сумнівний.