Як намалювати вагон. Як намалювати дитячий вагончик.

Вагон будь-якого типу являє собою конструкцію у вигляді паралелепіпеда, розташованого на рамі з кількома парами коліс. Який склад б ви не малювали - пасажирський або вантажний - пам'ятайте про те, що без рейок поїзд не поїде.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних фігур. Спочатку покажіть паралелепіпед, що лежить на довгій стороні. Під ним намалюйте кілька пар окружностей, вони розташовані по дві в передній і в хвостовій частині вагона. Приступайте до промальовуванні, врахуйте особливості того типу вагона, який ви малюєте.
2
Пасажирський вагон. Його довжина більше, ніж у інших типів вагонів, і становить 23 метри. На бічній стороні паралелепіпеда намалюйте тринадцять вікон у вигляді квадратів. Дев'ять з них розташовані в пасажирських купе, одне в купе провідника, по одному вікну в кожному з туалетів і одне в тамбурі хвостовій частині вагона. Скруглите кути квадратів, виділіть гумову окантовку рами. Зріжте лініями верхні кути поперечного перерізу вагона. Намалюйте поздовжні лінії на даху. Виділіть двері на початку і в хвості вагона.
3
Товарний вагон. Він не такий довгий, як пасажирський, найчастіше має форму паралелепіпеда, але іноді його дах може бути округлена в поперечному перерізі. Намалюйте горизонтально розташовані дошки, складові обшивку вагона. Розбийте вертикальними лініями бічну частину паралелепіпеда на кілька частин, прорисуйте дерев'яні балки. Між ними зобразите дошки такої ж ширини, прибиті по діагоналі. Не забудьте про двери, вони відкриваються таким же чином, як шафи-купе. Розфарбуйте вагон в брудно-зелений, червоно-коричневий, сірий.
4
Цистерна. В рамках зображеного паралелепіпеда намалюйте циліндр. Скруглите його обриси у підстав, щоб з кожного боку вийшло по половині сфери. В одному з кінців цистерни намалюйте зварену драбинку, люк, розташований строго зверху. Для більшої правдоподібності ви можете зобразите заклепки або шви зварювання.
5
Прорисуйте ходову частину. Майте на увазі, що середній діаметр колеса складає трохи менше метра, врахуйте це, якщо ви малюєте поруч з вагоном людей або машини. Крім того ходова частина коліс не має металевих рухових конструкцій, що з'єднують сусідні колеса.
6
Зобразіть ударно-тягові прилади, вони розташовані в місцях зчеплення вагонів між собою і призначені для з'єднання окремих одиниць до складу і амортизації при ударі.