Як вирощувати на городі.

Приступаючи до вирощування овочів і ягід на городі , огорднікі стикаються з тими чи іншими проблемами неминуче. Щоб звести ці проблеми до мінімуму, щоб город радував, а не напружував, потрібно орієнтуватися на декілька правил. Не забудьте першим ділом визначити обсяг місця для зберігання врожаю - холодний підвал, льох, балкон, гараж. Від цього безпосередньо має залежати кількість ваших посадок.
Вам знадобиться
  • Садовий інвентар, добрива, насіння, розсада
Інструкція
1
В першу чергу, добре продумайте місце розташування ділянки, оскільки потім міняти його буде значно складніше. Глибоко зорати землю, призначену для майбутнього городу.
2
Потім розплануйте грядки. При цьому високі рослини повинні розташовуватися північніше, низькі - на південь.
3
Восени підготуйте грунт для майбутнього врожаю. За допомогою тестових приладів ви можете легко визначити рівень кислотності грунту і яких поживних речовин їй не вистачає. Якщо грунт на ділянці занадто піщана, вона може висушувати рослини, в цьому випадку вводите органічні матеріали для створення ґрунту, яка утримуватиме достатньо вологи. Якщо грунт глинистий, вода може затримуватися, тоді рослини будуть гнити. В цьому випадку додавайте пісок, який допоможе відводити зайву вологу.
4
Для природною підгодівлі ґрунту використовуйте компост, гній, вапно, торф'яний мох, тирсу. Рівномірно розподіліть підгодівлю по грядці. Вилами перемішайте грунт і підгодівлю. Після цього можна розрівняти поверхню грядки з допомогою граблів.
5
До важким для вирощування овочів зазвичай відносять горох, брюссельську і цвітну капусту і селеру. Більш-менш простого догляду вимагають спаржа, ревінь, цибуля-батун, квасоля, буряк, брокколі, салат, кабачок, ріпа.
6
Ранні овочі (редис, цибулю, зелень) можна садити прямо в грунт ранньою весною. При цьому поливати грядки треба теплою водою і накривати плівкою до припинення заморозків.
7
Більшість овочів спочатку висаджують в приміщенні - готують розсаду. Розсаду на постійне місце висаджувати можна наприкінці травня.
8
Перці, томати і баклажани вирощують в теплицях. Огірки, кабачки, буряк, морква, капусту - у відкритому грунті.
9
Цвітна капуста не переносить занадто високих і занадто низьких температур. Картопля вимагає пухких почв.Сладкіе перці вимагають високої температури грунту і великої кількості вологи. Морква добре садити поруч з цибулею, який захищає її від морквяної мухи. Огірки необхідно поливати теплою водою, температура води повинна бути не нижче 18-20 ?. Буряк вимагає частого поливу, а томати - помірного.
Корисна порада
Город повинен віддавати більше, ніж вимагати. Це стосується і грошових, і трудових ресурсів. Не допускайте ситуації, коли город управляє вами, а не ви ім.Сажайте відразу кілька сортів однієї рослини і запам'ятовуйте, який сорт дає найбільш смачний і багатий урожай в умовах саме вашої ділянки.