Як потрібно їсти курку.

Незважаючи на соковитий і ніжний смак, яким володіє куряче м'ясо, є його в офіційній обстановці не зовсім зручно. Адже, як і більшість страв, курку вживають за допомогою ножа в одній руці і вилки - в іншій.
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - вилка.
Інструкція
1
Курка може подаватися до столу як шматочками, так і цілком. В останньому випадку необхідно спочатку розділити її на окремі порційні частини. Спочатку відокремте від неї крила, потім лапки і врешті - розріжте грудку. Щоб справитися з цим непростим заняттям швидко і просто, відрізайте шматочки по хрящам, розташованим під крилом, стегном і гомілкою птиці. Ніж при цьому повинен бути в правій руці, а вилка - в лівій.
2
Покладіть вподобаний шматочок собі в тарілку. Потім, притримуючи його виделкою, відокремте м'ясо від кістки, відрізаючи його невеликими скибочками. Після цього акуратно відсуньте кістка приладом на край тарілки. За правилами етикету тільки після цього можна приступати до трапези.
3
Іноді до страви подають спеціальну полоскальницю для пальців. Вона являє собою піалу з водою і часточкою лимона для усунення неприємного запаху. У цьому випадку можна доїсти залишився на кістки м'ясо, акуратно взявши кісточку великим і вказівним пальцем. Полоскальницю можуть заміняти гарячі вологі серветки або паперові ковпачки-папільйотки, що надягають на кінчик курячої ніжки. При відсутності цих предметів кісточку з рештою на ній м'ясом краще не чіпати руками.
4
Курча-табака зазвичай подають цілком. Якщо у вашому меню є таке блюдо, обробити його за описаним вище способом - спочатку відріжте крильце або ніжку, зріжте з них все м'ясо, а кісточки відсуньте на край. З'ївши одну частину, відокремте наступну і так далі. Якщо до курчати подали соус, полийте їм блюдо перед розрізанням. Можливість брати кісточку в руки в цьому випадку також визначається наявністю коштів для їх обмивання або витирання.
5
Вирішивши насолодитися котлетою по-київськи, обережно проколіть її виделкою перед розрізанням. Знаходиться в ній вершкове масло іноді бризкає в усі боки.
Незважаючи на поширену думку, що птицю їдять руками, правила етикету все ж не сприймають такої поведінки за столом.

Адже, тільки уявіть, якщо ви на діловій вечері, в дорогому костюмі, вам подають курку, невже ви готові зіпсувати свій імідж в очах партнерів, схопивши блюдо руками, забруднилися по зап'ясті жиром? Звичайно ж, ні. Тому й слід їсти курку правильно - згідно з правилами етикету. А такі передбачають наявність виделки і ножа. За допомогою таких вам знадобиться очистити кістку від м'якоті і спокійно і з чистими руками з'їсти м'ясо.

Як їсти курку правильно

Якщо перед вами шматочок курки на кістки, то вам слід зубцями вилки притиснути кістка до тарілки. У цей час акуратно зрізати м'ясо скибочку за скибочкою. Взяти кісточку в руки можна лише тоді, коли ви помітите на столі спеціальну ємність з водою і лимоном. Вона призначена для того, щоб ви могли обполоснути пальці. Якщо такої немає, то краще не бруднити - згадайте, наскільки складно в дійсно витерти руки після курки звичайної серветкою. Взяти в руки м'ясо можна і в тому випадку, якщо край кісточки вже покритий серветкою, щоб ви могли їсти курку руками. Можливо, вам запропонують і вологі серветки замість ємності з водою. Так, якщо немає можливості відразу обполоснути руки або витерти їх вологою серветкою, то доїдати залишився на кістки м'ясо, звичайно ж, не варто - тікати відразу мити руки буде не дуже вихованим кроком.

Якщо подають курячі відбивні

У разі якщо вам належить вжити курячі відбивні, зазвичай питань не виникає. Як правило, процедура проста і загальновідома: У лівій руці ви тримаєте вилку, якою притримуєте м'ясо, поки відрізаєте ножем у правій руці невеликі шматочки - такі, щоб відразу помістити в рот. Відповідно до етикету, різати всю відбивну відразу не слід. Так як протягом усього прийому їжі ви все одно будете з ножем і виделкою, то зможете порційно відрізати шматочки курячого м'яса.