Як знеболити собаку.

На жаль, тварини, як і люди, часом хворіють. Їм буває необхідно лікування, операції, знеболення. Але те, що підійде людині, може не принести користі собаці, а то і зовсім нашкодити їй. Тому знеболювальні препарати для домашнього улюбленця потрібно підбирати уважно, розраховуючи необхідне дозування.
Інструкція
1
Дайте собаці половину таблетки пенталгіну з розрахунку на двадцять-тридцять кілограмів маси тварини. Відрізавши від таблетки необхідну кількість, згодуйте його з ласощами. Також можна розчинити таблетку в невеликій кількості води і влити псу в рот через шприц без голки.
2
Сила анальгезирующего ефекту препарату кетанов порівнянна з морфіном. Колоти його слід внутрішньом'язово з розрахунку одна ампула на сорок-п'ятдесят кілограмів. Знеболюючий ефект з'являється через півгодини-години, максимальний ефект досягається протягом півтора-двох годин. Господарям, які планують ввести собаці кетанов, слід знати, що він надає побічна дія на шлунок, тому приймати його слід тільки в крайніх випадках.
3
Як знеболюючий для собаки підійде і баралгін. Тварині, що важить сорок кілограмів, слід вколоти три кубика.
4
Травматін - ветеринарний препарат, який, крім знеболювання, володіє ще і протизапальним ефектом. Собакам великих і середніх порід слід ввести два-чотири мілілітри, собакам дрібних порід і цуценятам від половини до двох мілілітрів ліки. Ін'єкції роблять підшкірно або внутрішньом'язово.
5
Скористайтеся рімаділом. Одна таблетка містить у собі 20 міліграмів і розрахована на 5 кілограмів ваги.
6
Якщо вашій тварині потрібно місцева анестезія, обробіть уражену ділянку лідокаїн-спреєм.
7
Якщо асортимент вашої аптечки небагатий, а працюючих аптек поблизу немає, для знеболювання собаки в крайньому випадку підійде і звичайний анальгін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_IUJzVHxi8s
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що знеболюючі препарати не вирішать проблеми - лікувати треба причину. Зверніться до ветеринарного лікаря і не забудьте розповісти йому, які ліки ви давали тварині, і як швидко вони подіяли - це може полегшити постановку діагнозу.