Як облаштувати маленьку ванну. плитка для маленької ванни.

Маленька ванна кімната - бич сучасних квартир. Іноді вона не більше прикомірка. Яка вже тут джакузі і інші надмірності! Але навіть в маленькій ванній можна створити затишну і розташовує до розслаблення обстановку.
Інструкція
1
Вирішіть, чи так вже необхідна вам ванна. Наскільки ви любите це - полежати в теплій ароматній воді, поніжитися в білосніжній піні? Може бути, набагато частіше ви обходитесь звичайним душем? Тоді є сенс в цілях економії місця позбутися ванни і поставити на її місце хорошу душову кабіну з гідромасажем, радіо та іншими сучасними опціями.
2
Загляньте під свою ванну. Там знаходиться неймовірна кількість місця, які можна використовувати. Екран для ванни дозволить розмістити в цьому вільному просторі все, що необхідно приховати з очей: порошки, чистячі засоби, щітки та інше.
3
Продумайте освітлення. Краще, якщо джерел світло буде декілька - лампи в шафках, верхнє світло.
4
Переходьте до кольору. Тут діють ті ж правила, що й для інших маленьких кімнат. Тобто, ніяких соковитих, щільних відтінків, яскравого декору та інших надмірностей. Виберіть для вашої ванної оздоблювальні матеріали (плитку, пластик) світлого нейтрального відтінку з мінімальною кількістю прикрас.
5
Вибирайте сантехніку. Раковина-латаття, під якою можна поставити пральну машину або шафку, раковина кутова теж допоможуть вам значно заощадити простір. А підвісний унітаз хоч і займають ту ж площу, що і звичайний, але візуально цього факту нічим не видасть. До того ж, його легше мити.
6
Використовуйте простір над дверима. Там відмінно поміститися невеликий шафка, в який можна скласти найрізноманітніші побутові дрібниці.
7
Роблячи ремонт, обов'язково продумайте систему примусової вентиляції. Вона буде дуже актуальна для маленького приміщення з постійно підвищеним рівнем вологості.
8
Не забувайте вчасно позбавлятися від скапливающегося у ванній мотлоху, пляшечок і баночок, вмістом яких ви паче не плануєте користуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p8MCMXHb7ns