Як закачати в iphone програми. Як закачати додатки на китайський iphone.

Програми для iPhone і iPod Touch є файли IPA-формату. Додатки, в тому числі різного роду програми , в iPhone можна закачати двома способами - через комп'ютер на телефон з джайлбрейка, або безпосередньо з самого телефону, використовуючи магазин додатків AppStore.
Інструкція
1
Перший спосіб хороший тим, що всі програми ви можете закачувати на iPhone повністю безкоштовно. Якщо на вашому iPhone зроблений джайлбрейка, тобто злом прошивки, який робить операційну систему апарату відкритою, просто перетягніть файл з програмою для iPhone в вікно iTunes і синхронізуйте телефон. Додаток з'явиться на екрані мобільника. Цей спосіб є піратським, т.к. Не платите за платні програми, проте, Apple не забороняє використовувати функції джайлбрейка.
2
Другий спосіб є повністю легальним. Вам потрібно створити обліковий запис в AppStore через програму iTunes. Додатки для iPhone в магазині AppStore можуть бути як безкоштовними, так і платними. Для покупки платних додатків необхідно прикріпити номер кредитної карти до вашого аккаунту.После створення аккаунта ви можете зайти в AppStore під своїм логіном і паролем як з комп'ютера, так і з iPhone. Напряму з iPhone можна скачувати програми , обсяг яких становить не більше 20 Мб.