Як оновлюють ОС Android.

Більшість пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Android, мають функцію автоматичного оновлення ОС. Ця технологія позбавляє користувача від необхідності самому шукати і завантажувати необхідні доповнення.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
Увімкніть смартфон або планшетний комп'ютер з операційною системою Android. Підготуйте пристрій до процесу оновлення ОС. Зарядіть акумуляторну батарею. Це запобіжить небажане відключення апарату.
2
Підключіть планшетний комп'ютер до інтернету. У даній ситуації краще не використовувати канали 3G і GPRS. З'єднання з надійною точкою доступу Wi-Fi забезпечить швидку і якісну завантаження оновлень. Переконайтеся в тому, що підключення до інтернету працює стабільно.
3
Відкрийте головне меню і виберіть пункт "Налаштування". Перейдіть в підменю загальних параметрів операційної системи Android. Чи не активуйте функцію автоматичного оновлення ОС. Іноді цей процес запускається в самий невідповідний момент.
4
Натисніть кнопку «Перевірка наявності оновлень». Завантаження файлів нової версії операційної системи розпочнеться автоматично. Зачекайте, поки всі необхідні файли будуть збережені в пам'яті пристрою.
5
Відразу після завершення цього процесу почнеться установка нової версії Android. Краще не використовуйте пристрій в цей період. Так ви зможете уникнути збоїв, які можуть проявитися під час установки системи.
6
Якщо ви впевнені в існуванні оновлення, але автоматична система пошуку не змогла його знайти, скористайтеся Android Market. Скачайте потрібну версію операційної системи. Оновіть микропрограмму, використовуючи функції смартфона.
7
Багато планшетні комп'ютери підтримують режим оновлення ПЗ за допомогою стаціонарного ПК. Скачайте файл-прошивку і виберіть програму, необхідну для його завантаження в планшет. Краще використовуйте офіційні додатки, доступні в Android Market.
8
Підключіть планшет до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Оновіть микропрограмму і перезавантажте пристрій.