Як потрібно фарбувати волосся. Як відбілити волосся після фарбування.

Сьогодні абсолютно необов'язково йти в салон для того, щоб пофарбувати волосся . У будь-якому супермаркеті можна купити фарбувальний засіб, зроблене спеціально для домашнього застосування. Але при всій зручності застосування таких засобів все ж необхідно дотримуватись певних правил їх використання.
Вам знадобиться
  • - фарба для волосся;
  • - старий рушник;
  • - рукавички;
  • - гребінь;
  • - скляна або керамічна ємність для фарби;
  • - пензлик.
Інструкція
1
Якщо ваші волосся не блищать ідеальним здоров'ям або піддавалися раніше хімічній завивці, фарбуванню, то за пару тижнів до процедури підлікуєте їх сироватками, народними засобами, бальзамами і лікувальними шампунями. Посічені кінчики, сухе і ламке після «хімії» волосся краще зістригти.
2
Чи не мийте голову до фарбування хоча б добу. Секрет, що виділяється шкірою голови, захистить вашу шевелюру під час процедури.
3
Придбавши засіб для фарбування, обов'язково зробіть тест на чутливість і відсутність алергії. Робити його необхідно за добу до процедури, завдавши трохи засобу на тонку чутливу шкіру за вухом або на ліктьовому згині. Через добу оціните результат.
4
Якщо немає алергії, приготуйте склад для фарбування, використовуючи для цього керамічний або скляний посуд. Всі компоненти кошти ретельно вимішайте до однорідної маси і відразу ж починайте використання. Готове засіб не підлягає зберіганню.
5
Накиньте на плечі рушник або клейонку, щоб не пофарбувати заодно й одяг. Одягніть пластикові або латексні рукавички, щоб потім вам не довелося кілька днів відмивати від фарби руки. Зручно влаштуйтеся перед дзеркалом.
6
Використовуйте пензлик для нанесення засобу і ретельного прокрашивания окремих пасом. Окрасьте спочатку одну сторону голови, потім іншу. Причому починати нанесення складу слід з потиличної області. Для зручності нанесення на потилицю використовуйте допомогу подруги або поставте позаду себе ще одне дзеркало. Напрямок фарбування кожної прядки - від кореня до кінчика.
7
Витримуйте час фарбування, вказане на упаковці засобу. Існують різні види фарб для волосся - інноваційні муси, які необхідно наносити лише на 10 хвилин, відтінкові бальзами та шампуні - 10-30 хвилин, стійкі фарби - від 30 до 50 хвилин, щадні напівстійкі барвники - 20-30 хвилин, рослинні - хна і басма, які необхідно витримувати на волоссі до 3 годин.
8
Якщо вам необхідно «оновити» відросло коріння (тобто, якщо волосся раніше піддавалися процедурі фарбування), дійте інакше. Нанесіть фарбу тільки лише на коріння волосся, залиште на 20 хвилин. Потім залишилася фарбу розподіліть по всій довжині, після чого прочешіть шевелюру гребенем, щоб засіб рівномірно розподілилася. І залиште ще хвилин на 10.
9
Після того як справу зроблено, відправляйтеся під душ. Змочіть голову, збийте-вспеньте засіб на волоссі, а потім змийте великою кількістю теплої води. Наостанок скористайтеся бальзамом, який найчастіше додається до кожної пачки фарби. Він не тільки закріпить результат, але і нівелює несприятливі наслідки фарбування.