Як одягнути повну жінку.

Повні жінки нерідко страждають величезною кількістю комплексом. І їх головна мета при виборі одягу - максимально замаскувати свої пишні форми або утянуть їх, зробившись візуально якнайменше. Однак при цьому вгодовані дами якось забувають про те, що вони не менш красиві, ніж худишкі. А одяг зобов'язана підкреслювати, а не приховувати красу, зрозуміло, попутно коригуючи деякі особливості фігури. І, до речі, у струнких жінок теж повнісінько цих особливостей.
Інструкція
1
БельеВибірайте тільки якісне, ідеально сидить на вас білизна. Бюстгальтер повинен підкреслювати пишні груди, а не спотворювати. Ні в якому разі не купуйте білизну меншого розміру - врізаються лямки, що випирають складки аж ніяк не додадуть вам принади. Користуйтеся утягивающим білизною. Воно сформує вашу фігуру, приховає зайве, вирівняє складки і дозволить вам виглядати стрункіше.
2
МатеріалОтдавайте перевагу одягу з м'якого трикотажу, матових тканин. Уникайте всього блискучого, який акцентує увагу на проблемних областях. Максимум, що ви можете собі дозволити - блискуча обробка на вечірній сукні або блискучі аксесуари.
3
Кольорові вкутуйте з ніг до голови в чорний. Він, звичайно, стройнит, але жінка, упакована в чорне з ніг до голови, виглядає не худенькою, а пампушкою, прагнучої виглядати менше. Або ж просто комплексують з приводу своєї ваги. Віддавайте перевагу квітам, які вам подобаються, йдуть, піднімають настрій, уникаючи, однак, різких контрастів і прямих ліній.
4
РісунокЯркіе великі принти, горизонтальна і широка вертикальна смужка, клітина - це не ваш варіант. Залиште його худишкам. Неприпустимі дрібні орнаменти, горошок - на їх фоні ваше тіло буде виглядати непропорційно величезним. Ідеальні речі в вузьку вертикальну смужку, прямокутник (теж вертикально розташований, зрозуміло), косі лінії. Чудово виглядає на повних дамах одяг з малюнком середнього розміру.
5
силуетних піддавайтеся спокусі або затягнути своє тіло в сукні або надіти на себе щось балахонистому-безформне. Обидва прийому лише спотворять вас. Ідеальним для повної дами є напівприлеглий силует, що підкреслює форми, але не акцентував би уваги на небажаних особливостях.
6
ДлінаІзбегайте як міні, так і надто вже максі. Ідеальна довжина спідниці - середина коліна або трохи нижче. Уникайте розкльошують спідниць.
7
Вирізні нехтуйте глибоким вирізом - наприклад, V-подібним. Пишні груди - одне з незаперечних переваг будь повної дами.
8
РукавДержітесь подалі від одягу без рукава. Повні плечі і масивні руки краще приховати довгим рукавом або рукавом три чверті.
9
Оздоблення, аксесуари Прагніть до того, щоб фігура виглядала пропорційною. Так, наприклад, при занадто масивної верхній частині тулуба краще візуально зрівноважити її великими накладними кишенями на стегнах. А якщо потрібно відволікти увагу від занадто вже пишних стегон, то можна приколоти на груди красиву брошку або використовувати інший яскравий аксесуар.