Як не набрати зайву вагу в Новий рік.

Ново гідного ніч - чарівний час. Воно робить практично всіх людей забобонними, і ті, забувши про свої звичайних переконаннях, прагнуть уставити стіл найсмачнішими, вишуканими і ситними стравами. Адже вважається же, що якщо зустріти свято весело і за ломящімся від страв столом, то і рік буде ситим да безтурботним. Однак все це живильна достаток, який потім багато доїдають не один день різдвяних канікул, агукається зайвими кілограмами і вимотуючими дієтами. Навіщо платити за задоволення таку дорогу ціну? Досить підійти до святкування з розумом.
Інструкція
1
Готуючи новорічний вечеря, віддавайте переваги легким страв і закусок. Нехай вони будуть святковими, красивими, вишуканими, але легкими. Важким ситним салатам з жирним майонезом не місце на святковому столі - вони безнадійно застаріли. В крайньому випадку, якщо ви переконані, що Новий рік без «олів'є» просто не настане, замініть майонез в ньому сметаною або несолодким йогуртом з ложечкою гірчиці.
2
Розраховуйте кількість порцій приготовляемой їжі по кількості гостей. Кілька днів доїдати нез'їденим в святкову ніч - дуже шкідлива звичка, згубно впливає і на здоров'я, і на фігуру. До того ж задумайтеся, термін зберігання «олів'є» в холодильнику 18 годин. Після цього вживання улюбленої страви може мати наслідки, починаючи від нетравлення і закінчуючи важким отруєнням. Те ж саме стосується й інших майонезних салатів.
3
В новорічні канікули намагайтеся готувати щодня, а не «каструля борщу на тиждень». Харчуйтеся різноманітно і збалансовано, прагнучи триматися подалі від смаженої їжі і калорійних делікатесів. Більше гуляйте, бувайте на свіжому повітрі, катайтеся на лижах і ковзанах, веселіться в розважальних центрах, відвідуйте рідних.
4
Не забувайте, що зайва вага ви можете «заробити» і в численних походах по гостям, які трапляються на період новорічних вихідних. А тому будьте пильні і не тягніть до рота все, що гостинні і привітні господарі виставлять на стіл. Тим паче, що серед цього «всього» може виявитися той самий «Олів'є», недоїдений за святковим столом. Чи варто перетворювати своє тіло в смітник/утилізатор відходів тільки для того, щоб не образити когось?
5
Вживайте менше алкоголю. Новорічні свята щільно асоціюються з рясними випивкою. Втім, як і будь-які інші свята. Але ці тривають тиждень-півтора, що загрожує не тільки подальшим алкогольним делірієм, але і зайвою вагою. Справа в тому, що спиртне саме по собі калорійний продукт, а якщо до нього додати рясну закуску, то фігурі можна «зробити ручкою».
6
Під час канікул знайдіть час разок-другий відвідати лазню або сауну. Це чудове проведення часу, яким ви зможете насолодитися, наприклад, в компанії подруг. У спекотній парильні під березовим віником ваш свеженабранний жирок підтане, а разом з потом вийде з організму вся гидота і хворість.