Як потрібно качати м'язи.

Чоловіки, рівно також як і жінки мріють мати ідеальну форму, завдяки чому почуваються більш впевнено і привабливо перед протилежною статтю. Фізичні навантаження - це своєрідний інструмент для збільшення маси і об'єму м'язів. Навчіться правильно працювати зі своїм тілом.
Інструкція
1
У новачків часто виникає бажання взяти відразу максимальна вага і зробити велику кількість підходів. Будьте обережні, не перестарайтеся, це може привести до травм. Виконуйте кожну вправу ретельно, при цьому відчуваючи роботу певної групи м'язів. Почніть з присідань, віджимань і підтягувань на турніку. Вправами на розтяжці можна збільшити силу м'язів і зробити їх більш еластичними.
2
Перше правило - характер навантаження повинен бути аеробним. Підбирайте вагу обтяження таким чином, щоб ви змогли виконати лише десять-п'ятнадцять вправ на межі можливостей. Якщо ви будете вичавлювати штангу сорок-п'ятдесят разів, тренуватиметься лише витривалість, але не нарощуватися м'язи .
3
Наступне правило полягає в постійній зміні характеру фізичних навантажень. Нервова система і м'язи швидко адаптуються до навантажень і стресу, тому вносьте періодично зміни в режим тренувань: міняйте швидкість виконання вправи, час відпочинку між підходами і відпочинком, кількість днів між тренуваннями, комбінації і вправи, кількість підходів і першочерговість виконання рухів. Не давайте м'язам пристосуватися до навантажень, тут має йти постійна боротьба.
4
Час тренування не повинне перевищувати шістдесяти хвилин (а краще сорок-п'ятдесят хвилин). Більш тривала тренування лише висмокче з вас всю енергію, а вона, як відомо, не нескінченна. Коли печінка не може постачати енергію, в хід йде механізм виділення енергії із з'єднання м'язової тканини. Тому тривале тренування здатна зруйнувати м'язи , над якими ви так довго працювали.
5
Відвідуючи тренажерний зал, обов'язково уточніть у інструктора, як правильно потрібно качати м'язи , використовуючи той чи інший тренажер. Ознайомтеся з технікою вправ. Для початку обмежте кількість підходів двома, а після того як м'язи звикнуть до навантаження, поекспериментуйте з кількістю підходів. Для набору м'язової маси вам прийде на допомогу збалансоване харчування.