Як відправити гроші на карту.

Пластикова банківська карта дозволяє знімати кошти в банкоматах, здійснювати покупки в магазинах та інтернеті. Але іноді у її власника виникає необхідність поповнити кошти або перевести їх з однієї картки на іншу.
Інструкція
1
Скористайтеся для переказу коштів на банківську карту банкоматом, це найпростіший спосіб. Вставте свою карту в банкомат, введіть PIN-код. Виберіть послугу «Переказ коштів» або «Грошові перекази». Введіть номер карти одержувача грошей.
2
Уважно перевірте, чи не помилилися ви з введеними цифрами. Введіть суму переказу, вкажіть вид валюти - наприклад, рублі. Підтвердіть операцію. Кошти будуть переведені на зазначену карту .
3
Слід пам'ятати, що конкретні умови перекладу в чому залежать від типу карти і видав її банку. Проконсультуйтеся з фахівцем банку про те, чи можливий переклад з вашої картки, і яка сума комісії буде з вас взята.
4
Зручну можливість поповнення рахунку будь-якої карти Visa надає платіжна система QIWI, її термінали є практично в будь-якому російському місті. Щоб внести гроші на карту російського банку, треба лише вказати номер картки отримувача, свій мобільний телефон і внести необхідну суму. При внесенні коштів на карту банків СНД відправнику додатково доведеться вказати ПІБ та домашню адресу.
5
Поповнити можна переказом через поширені платіжні системи - WebMoney, Яндекс-гроші, PayPal та інші. Для цього вам необхідно мати рахунок в одній з цих систем. Його можна відкрити через інтернет і поповнити через платіжні термінали. Слід враховувати, що більшість платіжних систем мають обмеження по сумі переказу з не верифікованих акаунтів. Для верифікації аккаунта може знадобитися висилка по електронній пошті відсканованих копій документів, що засвідчують вашу особу.
6
Картковий рахунок можна поповнити банківським переказом через будь-яке банківське відділення. Рекомендується користуватися послугами банку, що випустив карту , в цьому випадку переклад буде безкоштовним або з мінімальною комісією. Для здійснення переказу вам буде потрібно паспорт.