Як правильно скасувати завантаження.

Працюючи в інтернеті, користувачеві досить часто доводиться завантажувати необхідні йому файли, при цьому від деяких завантажень доводиться відмовлятися - наприклад, якщо закачка йде занадто повільно. Іноді при переході на сторінку починається завантаження незрозумілого користувачеві контенту великого обсягу. У цих та деяких інших випадках у користувача може виникнути необхідність негайно зупинити закачування.
Інструкція
1
Якщо при роботі в інтернеті сторінка довго не відкривається, при цьому індикатор мережі в треї показує активну завантаження даних, процес прийому інформації можна зупинити, натиснувши в браузері значок у вигляді хрестика («Зупинити» ). Дана опція є в усіх найбільш використовуваних браузерах. Якщо в якійсь ситуації зупинити завантаження не вдається, просто закрийте відкривається сторінку.
2
Буває, що і після закриття сторінки індикатор в треї сигналізує про продовження завантаження. У цьому випадку включіть в браузері автономний режим, зазвичай це допомагає зупинити будь-які з'єднання. Після цього ви можете не поспішаючи розібратися в ситуації - наприклад, перевірити список процесів і мережних підключень. У самому крайньому випадку просто закрийте браузер. Пам'ятайте про те, що будь-які незрозумілі вам події, що протікають на комп'ютері, можуть свідчити про його зараження троянськими програмами. Саме тому слід припиняти будь-яку підозрілу мережеву активність.
3
Для примусового закриття браузера скористайтеся комбінацією клавіш Alt + F4. Вона зазвичай допомагає навіть в тій ситуації, коли браузер зависає, перестаючи реагувати на дії користувача, при цьому йде активна закачка якоїсь інформації. Завислий браузер можна закрити і через Диспетчер завдань, викликавши його натисканням Ctrl + Alt + Del.
4
Досить часто доводиться зупиняти вже запущену закачку - наприклад, при занадто повільному з'єднанні. У браузері Opera при старті завантаження файлу автоматично відкривається сторінка завантажень. Виділивши потрібний файл, ви можете призупинити завантаження або скасувати її.
5
У браузері Mozilla Firefox необхідно в віконці завантаження клікнути завантаження правою кнопкою мишки і вибрати в контекстному меню пункт «Скасувати».
6
Якщо ви користуєтеся Google Chrome, після початку завантаження в нижній частині вікна з'явиться рядок з ім'ям файлу, що завантажується. Для скасування завантаження натисніть стрілочку поруч з ім'ям файлу і в меню виберіть пункт «Скасувати».
7
Користувачам браузера IE 9 для скасування завантаження необхідно натиснути кнопку «Сервіс» (у вигляді шестерінки) і вибрати пункт «Перегляд завантажень». Після цього залишиться вибрати потрібний файл і натиснути кнопку «Видалити цю завантаження зі списку».