Як розібрати миша. Як розбираються миші без шурупів.

Сучасний комп'ютер складно уявити без оптичної миші. Саме цей маленький «гризун» дозволяє комфортно і швидко переміщатися по всіх пунктах меню вашого комп'ютера. Однак дуже часто миша ламається або починає заїдати. Не поспішайте викидати зламаного «гризуна»! Адже можна розібрати його і усунути несправність.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - медичні рукавички.
Інструкція
1
Вийміть штекер миші з роз'єму комп'ютера. Ні в якому разі не намагайтеся розібрати включену миша ! Інакше ви ризикуєте зіпсувати не тільки її, але і ваш комп'ютер.
2
Уважно огляньте весь корпус вашої оптичної миші. Постарайтеся зрозуміти, чи можна розібрати ваш девайс без порушення корпусу. Якщо ваша миша одноразова, то розкривати її доведеться шляхом розрізання пластикового корпусу. Для цього використовуйте ніж з товстим і широким лезом.
3
Намагайтеся різати пластик по лініях або заглибинах. Це дозволить зробити розріз з найменшими затратами, а також зробити сліди розтину при зворотній збірці практично непомітними.
4
Вийміть з миші всі спеціальні важки, які використовуються для додання їй потрібної ваги. Для цього відкрийте спеціальне відділення і витягніть пластиковий коробок з металевими грузиками.
5
Якщо миша працює за бездротовою технологією, то дістаньте з неї акумулятори або батарейки.
6
Знайдіть на тильній стороні все заглушки, під якими знаходяться болтики. Викриття їх за допомогою викрутки потрібного розміру. Розташування кожного шурупа запишіть або позначте, щоб не переплутати при зворотній збірці.
7
Викруткою з пластиковим або гумовим лезом розкрийте всі засувки, що тримають верхню і нижню частину корпуса миші. Не використовуйте звичайну викрутку, так як вона може подряпати крихкий пластик, з якого зроблений корпус.
8
Розкрийте корпус і від'єднайте верхню частину від нижньої. Дійте плавно і акуратно, щоб ненароком не порушити дроти, якими можуть знаходитися всередині.
9
Усередині корпусу знайдіть чіп, відкрутіть болти, які його тримають. Після цього акуратно вийміть чіп з поглиблення. Зніміть всі додаткові кнопки.
10
Збірку проводите в зворотному порядку.
Корисна порада
Весь процес розбирання виробляєте в медичних рукавичках, щоб не залишити на внутрішній частині корпусу або на лінзі жирні відбитки.