Як не забути англійську.

Вивчення англійської мови у багатьох закінчується ще в школі чи університеті, але і після цього він потрібний в поїздках або при веденні переговорів на роботі. Тому так важливо не забувати мову.
Інструкція
1
Читайте книги або іноземну пресу. Читання допомагає згадувати слова, побудова речень, плюс до всього - бути в курсі останніх подій. Наприклад, ви можете підписатися на блог який-небудь іноземної газети і звідти дізнаватися, що коїться в Америці чи Англії. У багатьох країнах світу випускаються газети англійською, тому вибирайте потрібну країну і дійте. Намагайтеся в день прочитувати хоча б по одній статті або п'ять-шість сторінок книги.
2
Слухайте аудіокниги. Сприйняття мови на слух також покликане допомогти не забути англійську. Вибирайте відомі вам твори, сюжет яких ви точно пам'ятаєте. Пізніше ви зможете слухати і невідомі книги.
3
Переглядайте навчальні ролики в інтернеті. Портал YouTube, наприклад, містить велику їх кількість. Ви можете дивитися не тільки відео для вивчають англійську на різних рівнях, а й звичайні ролики від користувачів з усього світу, розмова в яких ведеться на потрібному вам мовою.
4
Дивіться англійські та американські кінофільми в оригіналі. Спочатку вибирайте ті, що дивилися російською. Так буде простіше орієнтуватися в сюжеті. Обов'язково тримайте під рукою словник. Вважається, що найпростішими для сприйняття є мультики та дитячі фільми, в яких відсутні жаргонізми, а мова плавна і без акценту.
5
Переводите. Запасіться ручкою, зошитом, словником і оригінальним текстом. Наприклад, збіркою віршів. Ви будете згадувати старі слова, вивчати нові, а також дізнаватися великі твори англомовних поетів.
6
Заведіть іноземного друга. У віртуальній реальності чи справжнього життя - вирішувати вам. Реєструйтеся на форумах, у чатах або шукайте нових знайомих через Skype. Або ж поїдьте відпочити в будь-яку англомовних країну, де ви і зможете познайомитися з кимось, хто захоче продовжити спілкування по телефону або через інтернет.
Корисна порада
Поєднання декількох методик, покликаних змусити вас практикуватися в мові, дозволить отримати найкращий результат.
Англійська мова - одна з найпоширеніших і затребуваних у світі. Тому його знання може дуже стати в нагоді, наприклад, якщо ви хочете влаштуватися на престижну, високооплачувану роботу. Він може знадобитися при туристичній поїздці за кордон, в ті країни, де практично не знають російської мови. На жаль, далеко не всі громадяни Росії володіють англійською. А деякі взагалі не мали ніякої мовної практики з часу закінчення середньої школи або вузу і тому потроху його забувають.
Інструкція
1
Читайте будь англійські тексти, які тільки попадуться. Нехай це будуть навіть дитячі книжки для школярів середніх класів. При читанні у вас автоматично спливуть в пам'яті і багато забуті слова, і граматичні правила. Ще краще, якщо це буде якась щоденна газета англійською мовою.
2
Візьміть за правило: хоча б кілька хвилин на день говорити вголос по-англійськи. Подумки уявіть собі якусь повсякденну ситуацію, наприклад, ніби ви за кордоном намагаєтеся порозумітися з місцевим жителем, щось питаючи у нього. Він не розуміє по-російськи, а ваше завдання - отримати від нього потрібну інформацію. Спочатку можете обходитися найпростішими словами, навіть не особливо дотримуючись граматичні правила (тобто, розмовляючи з ними ламаною англійською). Потім поступово ускладнюйте завдання, при необхідності користуючись словником.
3
Через деякий час почніть вдаватися до непростого, але ефективному, прийому. Читаючи якийсь російський текст, намагайтеся подумки перекладати кожну фразу на англійську. Знову-таки для початку можете будувати її спрощено. Приділяйте цьому зовсім небагато часу, але щодня. Результат не змусить себе довго чекати.
4
Постарайтеся прочитати в оригіналі добре знайомі вам твори, які ви багато разів читали російською мовою, вивчивши мало не напам'ять. Наприклад, розповіді Конан Дойля про сищика Шерлока Холмса. Тримайте під рукою російський текст. Якщо вам попадеться незрозуміле слово або уривок - загляньте в переклад. Такий спосіб не тільки швидко поповнить ваш словниковий запас, але і допоможе знову запам'ятати правила побудови фраз в англійській мові.
5
І, зрозуміло, при першій можливості слухайте англійську мову. Оскільки існує велика різниця між умінням читати і здатністю сприймати інформацію на слух. Переглядайте фільми, зняті у Великобританії або США, намагаючись зрозуміти, про що говорять герої. Для початку можна дивитися англомовні ролики - навчальні, музичні, на побутові теми і т.д.